Logo Stredniskoly.cz

Mezinárodní obchodní akademie PRIGO, s.r.o.

www.prigo.cz
akademie (zavináč) prigo.cz
731 082 139 (Studijní oddělení)

Sídlo školy

Mojmírovců 1002/42
Ostrava-Mariánské Hory, 70900
Hodnocení prezentace (Co je to?):
39,11 %
Typ školy: Soukromá škola
Ředitel(ka): Ing. Natalie Uhrová, Ph.D.

Dny otevřených dveří

Školu je možné navštívit kdykoliv po předchozí domluvě
Studijní a učební obory
Kód oboru (KKOV) – Název oboru
Školní vzdělávací program
Druh studiaPro školní rokDélka studiaForma studiaPočet přijímaných žáků
6341M02 – Obchodní akademie
Obchodní akademie
Střední vzdělání s maturitou2019–20204 rokyDenní60
Pořádáme přípravné kurzy k přijímacím zkouškám. Garantujeme studium bez školného po celou dobu studia. Stipendium obdrží každý žák, který uspěje v 1. kole přijímacích zkoušek, a to ve výši 500 - 2 000 Kč/měsíc. Jsme nestátní střední školou pro velmi dobré studenty, kteří mají zájem studovat obchodní akademii s rozšířenou výukou jazyků a informačních technologií. Obchodní akademie se studiem právnického nebo ekonomického zaměření. Jako jedna z mála škol v ČR byla Mezinárodní obchodní akademie zařazena mezi střední školy, které mají akreditaci MŠMT k cizojazyčné výuce. Výuka některých předmětů probíhá částečně v cizím a částečně v českém jazyce. Tato skutečnost se projeví i na výročním vysvědčení a zvláštním osvědčení, které žáci obdrží. Výhody pro další vysokoškolské studium nebo praxi jsou nesporné. Jazyková výuka probíhá v letos nově postavené jazykové a počítačové učebně a využívá i prvky tzv. blended learningu, tedy operativní on-line výuky zahrnující e-learning a multimediální prostředky. Pro výuku společenských věd byla letos uvedena do provozu replika soudní síně, ve které si žáci mohou vyzkoušet reálné soudní procesy v talárech a při simulaci opravdového soudního prostředí.
Všeobecné informace o oboru Obchodní akademie
Školné: 0,-
6341M01 – Ekonomika a podnikání
Ekonomika a podnikání
Střední vzdělání s maturitou2019–20204 rokyDenní60
V oboru vycházíme ze zázemí mezinárodní obchodní akademie, avšak s detailnějším zaměřením se na praktickou stránku studia i života. Absolventi tohoto oboru jsou vybaveni pro podnikání v rámci živnostenského oprávnění nebo v obchodních korporacích malé a střední velikosti, a to jak po ekonomické, tak právní stránce. Po úspěšném ukončení školní docházky se již přímo účastní podnikání vlastním jménem nebo ve větší skupině, popř. pokračují ve studiu na vyšší odborné škole, která je také prakticky orientovaná. Úzce spolupracujeme s partnerskou Vyšší odbornou školou PRIGO, která se zaměřuje na obecně právní činnost.
V tomto oboru je omezená výuka matematiky na nezbytné minimum dané rámcovým vzdělávacím programem pro obor Ekonomika a podnikání, které je ale dostatečné pro všeobecný přehled.
Všeobecné informace o oboru Ekonomika a podnikání
Školné: 0,-

Naše katalogy škol

Školy Online
© 2002–2019, Školy Online.