Facebook5,1 tis. To se mi líbí

Střední škola informačních technologií, s.r.o.

reditel (zavináč) ssinfotech.cz
777 900 010 Ředitel

Sídlo školy

Pionýrů 2069
Frýdek-Místek, 73801
Typ školy:
Soukromá škola
Ředitel(ka):
Mgr. Radan Nachmilner

Studijní a učební obory

Kód oboru (KKOV) – Název oboru (Školní vzdělávací program)
Školní rokDélka studiaForma studiaPočet přijímaných žákůŠkolné
Střední vzdělání s maturitou
1820M01 – Informační technologie (1 - Počítačové sítě 2 - Programování a internet věcí)
2020–20214 rokyDenní641300,- Kč / školní měsíc
1) Studijní obor orientuje teoretické znalosti a praktické dovednosti absolventů na návrhy a realizace malých i velkých počítačových sítí. Součástí studia je praktické řešení bezpečnostních rizik počítačových sítí, programování a vývoj uživatelských a webových aplikací. Absolventi zvládají instalace a správu operačních systémů, instalace, údržbu a administraci aplikačních softwarů většiny oblastí využívajících IT. Součástí studia jsou nadstandardy - Cisco, Microsoft a MicroTik academy /viz. web/.
2) Studijní obor připravuje kvalifikované odborníky v oblasti návrhů, realizace a administrace průmyslových řídicích systémů, automatů a robotů. Absolventi umí programovat inteligentní, uživatelské a webové aplikace, zvládnou instalace a správu průmyslového SW a operačních systémů malých a středních sítí. Součástí studia je získání teoretických i praktických dovedností aplikované kybernetiky a dále nadstandardy - Cisco, Microsoft a MicroTik academy /viz. web/.
3442M01 – Obalová technika (Počítačová grafika)
2020–20214 rokyDenní321300,- Kč / školní měsíc
Absolventi oboru jsou připraveni pro výkon odborných činností v široké oblasti propagační tvorby, fotografie a grafického designu v oblasti užité i volné grafiky. V profesionálních programech zpracovávají grafické návrhy, digitální fotografie a videa a realizují grafické a technologické řešení reklamních tiskovin a obalů. Jsou připraveni pro navrhování a realizaci herního designu a vytváření 2D a 3D grafického obsahu včetně implementace uživatelských rozhraní.
Školy Online
© 2002–2020, Školy Online.