Facebook5,1 tis. To se mi líbí

Střední odborné učiliště obchodu a řemesel, spol. s r. o.

info (zavináč) souor.cz

Sídlo školy

Raisova 96
Starý Plzenec, 33202
Typ školy:
Soukromá škola
Ředitel(ka):
Mgr. Stanislav Veverka
Zřizovatel:
SOU obchodu a řemesel, spol. s r. o.

Kontaktní osoby

Dny otevřených dveří, burzy škol a další akce

  • Školu je možné navštívit kdykoliv po předchozí domluvě

  • Automat na nápoje
  • Malý počet žáků ve třídách
  • Neomezený WiFi internet v budovách školy
  • Podporováno používání notebooků při výuce
  • Přijetí bez přijímací zkoušky
  • Volně přístupné počítače připojené na internet

Škola nabízí tříleté dálkové nástavbové studium uchazečům z učebních oborů zakončené maturitou, uchazečům se základním vzděláním pětileté dálkové středoškolské studium zakončené maturitou a těm, kteří již někdy studovali a nedokončili studium, možnost jeho dokončení přijetím do vyššího ročníku. Výuka probíhá v sobotu 1x za 14 dní. Studium je vhodné především pro pracovně vytížené uchazeče, kteří chtějí dosáhnout středoškolského vzdělání. Uchazeči jsou přijímáni ke studiu na základě podání přihlášky (e-mailem, poštou) a podepsání smlouvy o studiu. Přihlášky ke studiu na šk. r. 2015/16 je možno zasílat na adresu školy. Škola též umožní studentům všech typů škol, kteří neuspěli ani na poslední termín u MZ, zařazení do posledního ročníku studia a získání možnosti znovu maturovat. Škola je zapojena do projektů EU. Více informací na www.souor.cz.

Jelikož je škola zaměřena na dospělé uchazeče, svačiny si zajišťují studenti sami. Na chodbě školy je volně k dispozici mikrovlnná trouba pro případný ohřev doneseného jídla a automat na nápoje.

Ve škole se nachází 6 učeben. 1 učebna je vybavena počítači a slouží k výuce IKT- neomezené připojení na internet, 2 učebny jsou upraveny jako multimediální, v celé škole je možné neomezené bezdrátové připojení k internetu.

Výhodou této školy je výuka 1x za 14 dní v sobotu (cca 9 hodin) - zejména pro pracovně vytížené a zaměstnané uchazeče. Další předností je možnost konání individuálních zkoušek z jednotlivých předmětů podle možností pracovně vytížených studentů (po předchozí domluvě), individuální přístup ke studentům. Více na www.souor.cz. Škola přijímá studenty až do naplnění kapacity ročníku. Přihlášky je možno zasílat až do konce srpna.

Obor (ŠVP)Školní rokDélka studiaPřijmouPřijímací zkouškyPLPOZP
Forma studiaPřihl./přij.
min. rok
Střední vzdělání s maturitou
Ekonomika a podnikání
63-41-M/01
2023–245 roků0ČJ, MNeAno
dálkové0/0
Nástavbové studium
Podnikání
64-41-L/51
2023–243 roky0ČJ, MNeAno
dálkové0/0

PLP = povinná lékařská prohlídka, OZP = vhodné pro zdravotně postižené, ČJ = český jazyk, M = matematika

Školy Online
© 2002–2023, Školy Online.