Facebook5,1 tis. To se mi líbí

1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.

kladno (zavináč) 1kspa.cz
vladimirskalla (zavináč) seznam.cz

Sídlo školy

Holandská 2531
Kladno, 27201
Partner serveru
Logo školy
Typ školy:
Soukromá škola
Ředitel(ka):
Mgr. Vladimír Skalla
Zřizovatel:
Ing. Hana Skallová

Kontaktní osoby

Dny otevřených dveří, burzy škol a další akce

 • Školu je možné navštívit kdykoliv po předchozí domluvě

Výhody školy

 • Automat na občerstvení
 • Bezbariérový přístup
 • Dataprojektor s počítačem v každé učebně
 • Hostování zahraničních učitelů
 • Individuální stáže studentů v zahraniční
 • Lyžařské kurzy
 • Malý počet žáků ve třídách
 • Motivační programy podpory studia
 • Možnost prospěchového stipendia
 • Neomezený WiFi internet v budovách školy
 • Online informační systém docházky
 • Online informační systém klasifikace
 • Počítače ve všech učebnách školy
 • Počítačová učebna přístupná studentům po vyučování
 • Podpora výuky vlastním systémem e–learningu
 • Podporováno používání notebooků při výuce
 • Přijetí bez přijímací zkoušky
 • Splátkový kalendář školného
 • Sportovní výcvikový kurz
 • Školní bufet
 • Školní knihovna
 • Školní knihovna se studovnou
 • Školní psycholog
 • Tuzemské výlety a exkurze
 • Tvorba vlastních výukových programů
 • Volně přístupné počítače připojené na internet
 • Výměnné pobyty studentů v zahraničí
 • Výuka jazyků s rodilým mluvčím
 • Výuka jazyků v multimediální učebně
 • Zahraniční výlety a exkurze
 • Zajištění autoškoly
 • Zajištění tanečních kurzů
 • Zájmové kroužky/kluby

První a druhá třída naší ZŠ

Ve dnech 19.1. 2016 od 14-18h a 26.1.od 14-18h Vás zveme k zápisu do naší soukromé základní školy v Kladně Kročehlavech. Více na www.1kspa.cz/kladno/zs. Můžete k nám také přehlásit děti nyní v pololetí do první třídy, máme v ní ještě čtyři místa volná. Nebo pak mohou Vaše ratolesti přestoupit k nám v září do druhého ročníku. V případě zápisu do první třídy nemusíte jít předtím do své spádové školy. Stačí přijít k nám a my už za Vás vše vyřídíme. Těšíme se na Vás příští pátek!

1.KŠPA - MERCEDES mezi soukromými školami!

Naše škola je skutečně nejlepší soukromá střední škola v ČR. Svou tradicí, kvalitou,individuálním přístupem k žákům, živostí a neškolomentským přístupem vynikáme nad ostatní soukromé a státní školy tohoto typu.

První soukromá ZŠ 1.KŠPA v Kladně už funguje!

Ještě i nyní v průběhu školního roku můžete přehlašovat své děti ze státních škol k nám do nové soukromé školy, vekteré jsme stanovili maximální počet žáků na 16. Máme už 12 dětí, krásné nové třídy se vstupem na zahradu! Kdykoli se k nám přijďte podívat!

3.místo v soutěži Ocenění českých podnikatelek

Naše škola se v letošním roce umístila na 3.místě mezi 9000 středně velkými firmami v soutěži Ocenění českých podnikatelek (více na webových stránkách kladenské 1.KŠPA). Toto ocenění bylo uděleno zřizovatelce školy Ing. Haně Skallové a je důkazem kvality této firmy.

Grafický design! Ještě stále se můžete hlásit na tento školní rok!

Tento rok u nás můžete studovat studovat nový obor :Grafický design. Neprováhejte šanci studovat tento kreativní obor! Pokud si myslíte, že máte trochu talentu, baví vás kreslit, malovat, upravovat obrázky na počítači atd. , tak je tento obor pro vás ideální! Ještě dnes se můžete přihlásit ke studiu!

20 let existence školy

Naše škola si zakládá na této tradici, která zajišťuje její stabilitu, kvalitu a jistotu žáků, že studují na solidní škole. Pojďte studovat do školy, kde studovali vaši rodiče, strýčci a tetičky, vaši starší sourozenci a tisíce dalších, co tu odmaturovali!

První třída naší soukromé školy začíná s výukou v září 2014

1. září roku 2014 jsme začali s první malopočetnou třídou (max.16 prvňáčků) výuku v naší soukromé základní škole, která je umístěna v prostorách naší známé střední školy v Holandské ulici 2531, ovšem v odděleném prostoru od starších žáků SŠ. Žáčky přijímáme i v průběhu školního roku. V případě, že byste nebyli spokojeni na své spádové ZŠ a chtěli pro své děti individuálnější přístup v menším kolektivu dětí, tak přijďte a my vás přehlásíme k nám a vše za vás vyřídíme.

Dálkové studium

Naše škola už 20 let nabízí velmi kvalitní studium dálkovou formou, ve které studujete jen jednou týdně od 15-20h. V současné době u nás takto studuje 150 studentů a mají k dispozici vynikající přátelský tým, takže se cítí ve škole skoro jako doma a věříme, že se na výuku a na setkávání ve škole těší.

Individuální studium pro sportovce

Na naší škole nabízíme studentům sportovcům individuální studijní program, aby mohli zvládat školu i sport dohromady. Zároveň otevíráme nové zaměření Management sportu pro ty ze sportovců, kteří se budou v budoucnu věnovat sportu i coby trenéři, organizátoři a manažeři.Studujte u nás s hokejisty z NHL a z naší representace!

Radost, kreativita, kolegiálnost

Chceme v našich studentech podporovat kreativitu, vlastní myšlení, schopnost reagovat, řešit problémy, ptát se a umět komunikovat. Snažíme se u nás ve škole vytvářet co možná nejpřátelštější prostředí,. které je otevřené připomínkám a podnětům žáků i jejich rodičů. Chceme, aby se k nám do školy žáci těšili, aby ji měli rádi, aby byli hrdí, že ji vystudovali. Chováme se ke svým studentům jako k partnerům a kolegům a rozvíjíme v nich otevřené a férové dospělé jednání.
Tak neváhejte a zkuste to s námi i vy!

Naše stránky na facebooku

http://www.facebook.com/1kspa

Společné webovky našich škol

www.1kspa.cz

Webovky litoměřické a pražské školy

http://www.1kspa.cz/litomerice/

http://www.1kspa.cz/praha/nove/

Vyberte si místo studia!

Na všech našich školách můžete studovat denní i dálkovou formou řádné u nástavbové studium.

Hlavní školy máme v Praze, v Kladně a v Litoměřicích.

Presentace na www.stredniskoly.cz - další naše školy

1.KŠPA PRAHA http://www.stredniskoly.cz/skola/6000063...

1.KŠPA LITOMĚŘICE http://www.stredniskoly.cz/skola/6000107...

Přijímáme bez přijímaček!

Nebojte se k nám, přijímáme bez přijímaček a doufáme, že individuálním přístupem dokážeme vyhovět i problematičtějším žákům. Věříme totiž, že se často i z těch studentů, kteří studium zpočátku zanedbávají, něco "vyloupne". A často jsme takové proměny svědky. A o tom je také celý pedagogický a výchovný proces.

Dvouleté denní nástavbové studium

Letos opět otvíráme běh dvouletého denního nástavbového studia pro absolventy SOU. Tak neváhejte a studujte k maturitě na nejlepší soukromé škole v ČR!

1.KŠPA - vždy něco navíc!

Můžete si být jisti, že u nás za své školné dostanete vždy něco navíc oproti státním i ostatním soukromým středním školám. Je to kouzlo přístupu, snaha o partnerský přístup k žákům i rodičům, zábava a živost, soutěživost, domácké prostředí a další, co nás odlišuje od ostatních. Zkuste to taky s námi!

1.KŠPA - to je vždy trochu pozornosti navíc!

Práce a vize pro studenty.

Na naší škole rozjíždíme nový program, ve kterém chceme zajišťovat pro naše absolventy zajímavou práci, zahraniční studijní či pracovní pobyty, brigády a další uplatnění po škole i ve škole,

Nemyslíme jen na přítomnost, ale taky na budoucnost našich studentů!

Otevíráme první ZŠ na Kladně!

1.KŠPA Kladno otvírá také základní školu. Školné je 10 000,-Kč /rok ve dvou splátkách. Neváhejte, jestli chcete, aby vaše dítě mělo individuální přístup a mohlo po ZŠ pokračovat na naší střední škole 1.KŠPA v Kladně, v Praze či v Litoměřicích!

Stravování

Ve školní jídelně 4.ZŠ Kladno, která je vzdálena 300 metrů od budovy školy. Výběr ze tří druhů obědů, polévka, salát, sladkost, čaj, šťáva.

Ubytování

Jsme schopni zajistit ubytování v ubytovně pro studenty cca 10 minut od školy za 1000-1200Kč/měsíc. S plnou penzí (snídaně, oběd a večeře je to + 78Kč/den).Více informací v kanceláři školy u H.Škachové: 733 123 587.

Vybavení

Škola je vybavena nejmodernější výpočetní technikou. Máme čtyři učebny VT téměř se stovkou počítačů. Žáci mají k dispozici i klubovnu s DVD přehrávačem a plazmovou televizí, kde mohou trávit volné chvilky.

Další informace

Naše škola se může pochlubit velmi přátelskou atmosférou, kvalitou výuky a 20.letou tradicí. Jsme první soukromá škola na Kladně! Letos jsme se umístili na třetím místě mezi 9 500 středními firmami. Se školou jezdíme pravidelně do zahraničí (Anglie, Německo, Francie), pořádáme různé semináře, jezdíme na exkurze a děláme vše proto, aby byla výuka pro studenty pestrá a záživná.

Volná místa na dvouletém nástavbovém studium po SOU

Stále máme volná místa na dvouletém nástavbovém studiu Podnikání po SOU. Školné nyní za cenu 12000,-Kč ročně! Ještě stále se můžete hlásit do prvního ročníku! Skočte do rozjetého vlaku a dodělejte si maturitu!

Talentové zkoušky a přihlášky na Grafický design

V termínu 13.1.2014 v 10h se na naší škole konají talentové zkoušky na Grafický design. Přihlášky do 30.11.2013. Nebojte se, bude se jen kreslit!

Přijímáme studenty v průběhu celého roku

Do naší školy přijímáme studenty do všech oborů a forem studia v půběhu celého roku. Přijímáme i studenty přecházející z jiných škol. Uznáme vám dosavadní vzdělání- i třeba nedokončené- pokud jste už někdy začali studovat a svá studia nedokončili.

Poměr dívek a chlapců

Školu navštěvuje celkem 307 studentů a z toho je 51 % dívek.

Studijní a učební obory

Kód oboru (KKOV) – Název oboru (Školní vzdělávací program)
Školní rokDélka studiaForma studiaPočet přijímaných žákůŠkolné
Střední vzdělání s maturitou
6542M02 – Cestovní ruch
2020–20214 rokyDenní
6542M02 – Cestovní ruch
2020–20215 rokůDálkové
6341M01 – Ekonomika a podnikání
2020–20214 rokyDenní
6341M01 – Ekonomika a podnikání
2020–20214 rokyDistanční
8241M05 – Grafický design
2020–20214 rokyDenní
1820M01 – Informační technologie
2020–20214 rokyDenní
1820M01 – Informační technologie
2020–20215 rokůDálkové
Nástavbové studium
6441L51 – Podnikání
2020–20212 rokyDenní
6441L51 – Podnikání
2020–20213 rokyDálkové

Fotogalerie

Školy Online
© 2002–2020, Školy Online.