Logo Stredniskoly.cz

1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.

www.1kspa.cz/kladno
www.1kspa.cz/kladno/zs
kladno (zavináč) 1kspa.cz
marsalkova (zavináč) 1kspa.cz
733 123 587
312 687 800

Sídlo školy

Holandská 2531
Kladno, 27201
Partner serveru
Logo školy
Hodnocení prezentace (Co je to?):
95,88 %
Typ školy: Soukromá škola
Ředitel(ka): Mgr. Bc. Jitka Maršálková
Zřizovatel:Ing. Hana Skallová
IČ:25108492
Kontaktní osoby:Eva Humlová, DiS. (sekretářka), 733 123 587
Mgr. Vladimír Skalla (jednatel), 777 066 704
Ing. Hana Skallová (zřizovatelka školy)
Mgr. Bc. Jitka Maršálková (ředitelka), 606 525 444
Ing. Bc. Jaroslava Horová (zástupce ředitele), 603 878 814
Poměr dívek a chlapců:

Dny otevřených dveří

Školu je možné navštívit kdykoliv po předchozí domluvě

Výhody školy

 • Automat na občerstvení
 • Bezbariérový přístup
 • Dataprojektor s počítačem v každé učebně
 • Hostování zahraničních učitelů
 • Individuální stáže studentů v zahraniční
 • Lyžařské kurzy
 • Malý počet žáků ve třídách
 • Motivační programy podpory studia
 • Možnost prospěchového stipendia
 • Nekonáme přijímací zkoušky
 • Neomezený WiFi internet v budovách školy
 • Online informační systém docházky
 • Online informační systém klasifikace
 • Počítače ve všech učebnách školy
 • Počítačová učebna přístupná studentům po vyučování
 • Podpora výuky vlastním systémem e–learningu
 • Podporováno používání notebooků při výuce
 • Rodilý mluvčí/Rodilí mluvčí
 • Splátkový kalendář školného
 • Sportovní výcvikový kurz
 • Školní bufet
 • Školní knihovna
 • Školní knihovna se studovnou
 • Školní psycholog
 • Tuzemské výlety a exkurze
 • Tvorba vlastních výukových programů
 • Volně přístupné počítače připojené na internet
 • Výměnné pobyty studentů v zahraničí
 • Výuka jazyků v multimediální učebně
 • Zahraniční výlety a exkurze
 • Zajištění autoškoly
 • Zajištění tanečních kurzů
 • Zájmové kroužky/kluby

První a druhá třída naší ZŠ

Ve dnech 19.1. 2016 od 14-18h a 26.1.od 14-18h Vás zveme k zápisu do naší soukromé základní školy v Kladně Kročehlavech. Více na www.1kspa.cz/kladno/zs. Můžete k nám také přehlásit děti nyní v pololetí do první třídy, máme v ní ještě čtyři místa volná. Nebo pak mohou Vaše ratolesti přestoupit k nám v září do druhého ročníku. V případě zápisu do první třídy nemusíte jít předtím do své spádové školy. Stačí přijít k nám a my už za Vás vše vyřídíme. Těšíme se na Vás příští pátek!

1.KŠPA - MERCEDES mezi soukromými školami!

Naše škola je skutečně nejlepší soukromá střední škola v ČR. Svou tradicí, kvalitou,individuálním přístupem k žákům, živostí a neškolomentským přístupem vynikáme nad ostatní soukromé a státní školy tohoto typu.

První soukromá ZŠ 1.KŠPA v Kladně už funguje!

Ještě i nyní v průběhu školního roku můžete přehlašovat své děti ze státních škol k nám do nové soukromé školy, vekteré jsme stanovili maximální počet žáků na 16. Máme už 12 dětí, krásné nové třídy se vstupem na zahradu! Kdykoli se k nám přijďte podívat!

3.místo v soutěži Ocenění českých podnikatelek

Naše škola se v letošním roce umístila na 3.místě mezi 9000 středně velkými firmami v soutěži Ocenění českých podnikatelek (více na webových stránkách kladenské 1.KŠPA). Toto ocenění bylo uděleno zřizovatelce školy Ing. Haně Skallové a je důkazem kvality této firmy.

Grafický design! Ještě stále se můžete hlásit na tento školní rok!

Tento rok u nás můžete studovat studovat nový obor :Grafický design. Neprováhejte šanci studovat tento kreativní obor! Pokud si myslíte, že máte trochu talentu, baví vás kreslit, malovat, upravovat obrázky na počítači atd. , tak je tento obor pro vás ideální! Ještě dnes se můžete přihlásit ke studiu!

20 let existence školy

Naše škola si zakládá na této tradici, která zajišťuje její stabilitu, kvalitu a jistotu žáků, že studují na solidní škole. Pojďte studovat do školy, kde studovali vaši rodiče, strýčci a tetičky, vaši starší sourozenci a tisíce dalších, co tu odmaturovali!

První třída naší soukromé školy začíná s výukou v září 2014

1. září roku 2014 jsme začali s první malopočetnou třídou (max.16 prvňáčků) výuku v naší soukromé základní škole, která je umístěna v prostorách naší známé střední školy v Holandské ulici 2531, ovšem v odděleném prostoru od starších žáků SŠ. Žáčky přijímáme i v průběhu školního roku. V případě, že byste nebyli spokojeni na své spádové ZŠ a chtěli pro své děti individuálnější přístup v menším kolektivu dětí, tak přijďte a my vás přehlásíme k nám a vše za vás vyřídíme.

Dálkové studium

Naše škola už 20 let nabízí velmi kvalitní studium dálkovou formou, ve které studujete jen jednou týdně od 15-20h. V současné době u nás takto studuje 150 studentů a mají k dispozici vynikající přátelský tým, takže se cítí ve škole skoro jako doma a věříme, že se na výuku a na setkávání ve škole těší.

Individuální studium pro sportovce

Na naší škole nabízíme studentům sportovcům individuální studijní program, aby mohli zvládat školu i sport dohromady. Zároveň otevíráme nové zaměření Management sportu pro ty ze sportovců, kteří se budou v budoucnu věnovat sportu i coby trenéři, organizátoři a manažeři.Studujte u nás s hokejisty z NHL a z naší representace!

Radost, kreativita, kolegiálnost

Chceme v našich studentech podporovat kreativitu, vlastní myšlení, schopnost reagovat, řešit problémy, ptát se a umět komunikovat. Snažíme se u nás ve škole vytvářet co možná nejpřátelštější prostředí,. které je otevřené připomínkám a podnětům žáků i jejich rodičů. Chceme, aby se k nám do školy žáci těšili, aby ji měli rádi, aby byli hrdí, že ji vystudovali. Chováme se ke svým studentům jako k partnerům a kolegům a rozvíjíme v nich otevřené a férové dospělé jednání.
Tak neváhejte a zkuste to s námi i vy!

Naše stránky na facebooku

http://www.facebook.com/1kspa

Společné webovky našich škol

www.1kspa.cz

Webovky litoměřické a pražské školy

http://www.1kspa.cz/litomerice/

http://www.1kspa.cz/praha/nove/

Vyberte si místo studia!

Na všech našich školách můžete studovat denní i dálkovou formou řádné u nástavbové studium.

Hlavní školy máme v Praze, v Kladně a v Litoměřicích.

Presentace na www.stredniskoly.cz - další naše školy

1.KŠPA PRAHA http://www.stredniskoly.cz/skola/600006310.html

1.KŠPA LITOMĚŘICE http://www.stredniskoly.cz/skola/600010783.html

Přijímáme bez přijímaček!

Nebojte se k nám, přijímáme bez přijímaček a doufáme, že individuálním přístupem dokážeme vyhovět i problematičtějším žákům. Věříme totiž, že se často i z těch studentů, kteří studium zpočátku zanedbávají, něco "vyloupne". A často jsme takové proměny svědky. A o tom je také celý pedagogický a výchovný proces.

Dvouleté denní nástavbové studium

Letos opět otvíráme běh dvouletého denního nástavbového studia pro absolventy SOU. Tak neváhejte a studujte k maturitě na nejlepší soukromé škole v ČR!

1.KŠPA - vždy něco navíc!

Můžete si být jisti, že u nás za své školné dostanete vždy něco navíc oproti státním i ostatním soukromým středním školám. Je to kouzlo přístupu, snaha o partnerský přístup k žákům i rodičům, zábava a živost, soutěživost, domácké prostředí a další, co nás odlišuje od ostatních. Zkuste to taky s námi!

1.KŠPA - to je vždy trochu pozornosti navíc!

Práce a vize pro studenty.

Na naší škole rozjíždíme nový program, ve kterém chceme zajišťovat pro naše absolventy zajímavou práci, zahraniční studijní či pracovní pobyty, brigády a další uplatnění po škole i ve škole,

Nemyslíme jen na přítomnost, ale taky na budoucnost našich studentů!

Otevíráme první ZŠ na Kladně!

1.KŠPA Kladno otvírá také základní školu. Školné je 10 000,-Kč /rok ve dvou splátkách. Neváhejte, jestli chcete, aby vaše dítě mělo individuální přístup a mohlo po ZŠ pokračovat na naší střední škole 1.KŠPA v Kladně, v Praze či v Litoměřicích!

Stravování

Ve školní jídelně 4.ZŠ Kladno, která je vzdálena 300 metrů od budovy školy. Výběr ze tří druhů obědů, polévka, salát, sladkost, čaj, šťáva.

Ubytování

Jsme schopni zajistit ubytování v ubytovně pro studenty cca 10 minut od školy za 1000-1200Kč/měsíc. S plnou penzí (snídaně, oběd a večeře je to + 78Kč/den).Více informací v kanceláři školy u H.Škachové: 733 123 587.

Vybavení

Škola je vybavena nejmodernější výpočetní technikou. Máme čtyři učebny VT téměř se stovkou počítačů. Žáci mají k dispozici i klubovnu s DVD přehrávačem a plazmovou televizí, kde mohou trávit volné chvilky.

Další informace

Naše škola se může pochlubit velmi přátelskou atmosférou, kvalitou výuky a 20.letou tradicí. Jsme první soukromá škola na Kladně! Letos jsme se umístili na třetím místě mezi 9 500 středními firmami. Se školou jezdíme pravidelně do zahraničí (Anglie, Německo, Francie), pořádáme různé semináře, jezdíme na exkurze a děláme vše proto, aby byla výuka pro studenty pestrá a záživná.

Volná místa na dvouletém nástavbovém studium po SOU

Stále máme volná místa na dvouletém nástavbovém studiu Podnikání po SOU. Školné nyní za cenu 12000,-Kč ročně! Ještě stále se můžete hlásit do prvního ročníku! Skočte do rozjetého vlaku a dodělejte si maturitu!

Talentové zkoušky a přihlášky na Grafický design

V termínu 13.1.2014 v 10h se na naší škole konají talentové zkoušky na Grafický design. Přihlášky do 30.11.2013. Nebojte se, bude se jen kreslit!

Přijímáme studenty v průběhu celého roku

Do naší školy přijímáme studenty do všech oborů a forem studia v půběhu celého roku. Přijímáme i studenty přecházející z jiných škol. Uznáme vám dosavadní vzdělání- i třeba nedokončené- pokud jste už někdy začali studovat a svá studia nedokončili.

Studijní a učební obory
Kód oboru (KKOV) – Název oboru
Školní vzdělávací program
Druh studiaPro školní rokDélka studiaForma studiaPočet přijímaných žáků
6341M01 – Ekonomika a podnikání
Management sportu
Střední vzdělání s maturitou2019–20204 rokyDenní30
Všeobecné informace o oboru Ekonomika a podnikáníŠkolné: 18000
6341M01 – Ekonomika a podnikání
podnikání
Střední vzdělání s maturitou2019–20204 rokyDenní30
Všeobecné informace o oboru Ekonomika a podnikáníŠkolné: 15000
1820M01 – Informační technologieStřední vzdělání s maturitou2019–20204 rokyDenní30
Všeobecné informace o oboru Informační technologieŠkolné: 17000
8241M05 – Grafický designStřední vzdělání s maturitou2019–20204 rokyDenní30
Všeobecné informace o oboru Grafický designŠkolné: 18000
6542M02 – Cestovní ruchStřední vzdělání s maturitou2019–20204 rokyDenní30
Všeobecné informace o oboru Cestovní ruchŠkolné: 18000
6843M01 – Veřejnosprávní činnostStřední vzdělání s maturitou2019–20204 rokyDenní25
Všeobecné informace o oboru Veřejnosprávní činnostŠkolné: 15000
6441L51 – PodnikáníNástavbové studium2019–20202 rokyDenní30
Všeobecné informace o oboru PodnikáníŠkolné: 12000
6441L51 – PodnikáníNástavbové studium2019–20203 rokyDálkové30
Všeobecné informace o oboru PodnikáníŠkolné: 14500
1820M01 – Informační technologieStřední vzdělání s maturitou2019–20205 rokůDálkové30
Všeobecné informace o oboru Informační technologieŠkolné: 16000
6542M02 – Cestovní ruchStřední vzdělání s maturitou2019–20205 rokůDálkové30
Všeobecné informace o oboru Cestovní ruchŠkolné: 16000
1820M01 – Informační technologie
Informační technologie
Střední vzdělání s maturitou2019–20205 rokůDálkové30
Všeobecné informace o oboru Informační technologieŠkolné: 16000 Kč
6441L51 – Podnikání
Podnikání
Nástavbové studium2019–20203 rokyDálkové30
Všeobecné informace o oboru PodnikáníŠkolné: 14500-15000 Kč
6542M02 – Cestovní ruch
Management cestovního ruchu
Střední vzdělání s maturitou2019–20205 rokůDálkové30
Všeobecné informace o oboru Cestovní ruchŠkolné: 16000 Kč
6843M01 – Veřejnosprávní činnost
Veřejnosprávní služby
Střední vzdělání s maturitou2019–20205 rokůDálkové30
Všeobecné informace o oboru Veřejnosprávní činnostŠkolné: 13500-14000 Kč
Volná pracovní místa
Datum vloženíPlatnost doPopis
24.06.201901.01.2020Na školní rok 2019-2020 nabízíme tato volná místa - na částečný úvazek učitel ITE a MAT, nebo na plný úvazek učitel ITE + MAT, na DPP učitel NEJ. Své životopisy prosím zasílejte na email: skalla@centrum.cz (jednatel školy), v kopii marsalkova@1kspa.cz (ředitelka školy). Tel.kontakt - ředitelka školy 606525444.
17.09.201801.01.2020Stále sháníme učitele ČJ, ANJ a odborných předmětů na plný úvazek. Svá CV posílejte na: skalla@centrum.cz
28.08.201801.11.2020Od září 2018 sháníme učitele (učitelku) ČJ, AJ a odborných předmětů. Nabízíme plný úvazek od 1.9.2018 Své životopisy prosím zasílejte na email: skalla@centrum.cz (jednatel školy), v kopii marsalkova@1kspa.cz (ředitelka školy).
23.04.201831.08.2019Na příští školní rok 2018-2019 sháníme učitele EKO (Ekonomie). Nabízíme plný úvazek od 1.9.2018 (nástup v srpnu 2018 na přípravný týden). Své životopisy prosím zasílejte na email: skalla@centrum.cz (jednatel školy), v kopii marsalkova@1kspa.cz (ředitelka školy).
23.04.201831.08.2019Na příští školní rok 2018-2019 sháníme učitele ANJ, NEJ, ČJL. Nabízíme plný úvazek od 1.9.2018 (nástup v srpnu 2018 na přípravný týden). Své životopisy prosím zasílejte na email: skalla@centrum.cz (jednatel školy), v kopii marsalkova@1kspa.cz (ředitelka školy).

Fotogalerie

Manažerský seminář s p.Ing.Poštolkou z ČEZu 16.11.2011Manažerský seminář s p.Ing.Poštolkou z ČEZu 16.11.2011Kladno - zájezd do anglie 2011Kladno - zájezd do anglie 2011Diskotéka PlesZřizovatela sítě škol 1.KŠPA Ing. Hana Skallová přebírá cenu za 3.místo v soutěži OCP.Vedení všech škol 1.KŠPATurnaj ve fotbale.Turnaj ve fotbale.Leták naší zš2O let - solavatřída zštřída zš a paní SkallovaDěti ze zš na procházceBudova školy a zahradaNa dvořeUkázka pejskůPrvní den ve školyDěti na procházceOslavaSmíchNaše studentkyStudenti ve tříděStudenti v GaleriiStudenti letící vzduchemStudenti v galeriiStudenti Studenti na schodech kostela

Naše katalogy škol

Školy Online
© 2002–2019, Školy Online.