Facebook5,1 tis. To se mi líbí

ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.

kloucek.d (zavináč) artecon.cz
284 680 880 Sekretariát
725 196 038 Sekretariát

Sídlo školy

Nad Rokoskou 111/7
Praha 8, 18200
Typ školy:
Soukromá škola
Ředitel(ka):
Mgr. Petr Procházka
Zřizovatel:
soukromý

Kontaktní osoby

Dny otevřených dveří, burzy škol a další akce

26.–28. listopadu 2020
Schola Pragensis 2020, Kongresové centrum Praha
  • Školu je možné navštívit kdykoliv po předchozí domluvě

Výhody školy

  • Automat na nápoje
  • Automat na občerstvení
  • Neomezený WiFi internet v budovách školy
  • Podporováno používání notebooků při výuce
  • Splátkový kalendář školného

Vyučované jazyky

Angličtina, němčina, ruština

Vybavení

Výuka probíhá v řadě odborných učeben - multimediální učebna, fotoateliér, učebna počítačové grafiky, výtvarný ateliér.
Škola nabízí prostory i pro relaxační pobyt žáků o volných hodinách.

Projekty školy

Trigema – fotíme chytré bydlení
Spolupracujeme s firmou Trigema, a.s., na fotodokumentaci nových i rozestavěných developerských projektů.

Czech Photo Centre – spolupráce
Uzavřeli jsme smlouvu o dlouhodobé spolupráci s Czech Photo Centre.

Spolupráce s HC Sparta Praha.

Studijní a učební obory

Kód oboru (KKOV) – Název oboru (Školní vzdělávací program)
Školní rokDélka studiaForma studiaPočet přijímaných žákůŠkolné
Střední vzdělání s maturitou
8241M05 – Grafický design (Fotografie v reklamní praxi)
2020–20214 rokyDenní2524000
Studium rozvíjí zobrazovací dovednosti, správné fotografické vidění a myšlení v oblasti klasické fotografie. Důraz je kladen na individuální výtvarný rozvoj, kreativitu a podporu vlastní návrhové tvorby, také na základní výtvarné techniky, psychologii propagace a reklamy a především na práci v prostředí grafických programů na PC. Žák realizuje grafické návrhy a propagační tvorbu nejen v grafickém programu Adobe Photoshop, ale ovládá i programy Illustrator, InDesign, Flash a další. Ve vyšších ročnících studia je prostor výuky věnován především autorské tvorbě v oblasti digitální fotografie a videotvorby. V odborných předmětech pracuje také v klasickou fotografií ve školní fotokomoře. Nedílnou součástí studia je manažerská příprava v rámci ekonomických předmětů, dále pak možnosti tiskové grafiky a studium dějin výtvarné kultury.
8241M05 – Grafický design (Grafika médií)
2020–20214 rokyDenní2524000
Cílem studia je dát studentovi předpoklady pro práci grafika – projektanta, který bude schopen nabídnout a zrealizovat pro klienta jakoukoli zakázku z oblasti madiální tvorby. Student digitálně zpracovává text a obraz, realizuje grafické návrhy a propagační tvorbu nejen v grafickém programu Adobe Photoshop, ale ovládá i programy Illustrator, InDesign, Flash a další. Studium vede žáka od návrhové tvorby pomocí výtvarné techniky až k realizaci konečného grafického materiálu na PC. Důraz je kladen na individuální výtvarný rozvoj, kreativitu a podporu vlastní návrhové tvorby.
8241M05 – Grafický design (Herní grafika)
2020–20214 rokyDenní2524000
Studium je zaměřeno na získání praktických dovedností pro tvorbu herní grafiky pro počítačové, mobilní a stolní hry. Studenti získají znalosti potřebné pro tvorbu herního prostředí, interaktivních prvků i doprovodných propagačních materiálů. Budou rozvíjet cit pro herní design, animaci a logické myšlení potřebné pro tvorbu her.
6341M02 – Obchodní akademie (Sportovní management)
2020–20214 rokyDenní2524000
Velký důraz je v průběhu celého studia věnován stěžejním odborným
ekonomickým předmětům, jako jsou ekonomika a účetnictví. Dále předmětům věnující se činnostem ve sportovní organizaci, jako jsou např. sportovní management či marketing.
Důraz je kladen také na jazykové vzdělávání ve 2 cizích jazycích. Své
odborné znalosti mohou žáci v průběhu studia rozšiřovat ve volitelných odborných
předmětech, jako jsou např. mezinárodní fiktivní firma.

Fotogalerie

Fotografie v reklamní praxi Výtvarná příprava studenti učebna VPŘ Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava burza škol burza škol akce školy akce školy akce školy akce školy akce školy Propagace a písmo Výtvarná příprava Výtvarná příprava Fotografický seminář Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Výtvarná příprava Fotografie Fotografie Fotografie Výstava studentských prací práce ve fotoatelieru Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Fotografie v reklamní praxi Fotografie v reklamní praxi Propagace a písmo Fotografie v reklamní praxi Fotografie v reklamní praxi Fotografie v reklamní praxi Fotografie v reklamní praxi akce školy Fotografie v reklamní praxi Fotografie v reklamní praxi Fotografie v reklamní praxi Fotografie v reklamní praxi akce školy Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Výtvarná příprava Počítačová grafika Počítačová grafika Počítačová grafika Počítačová grafika Počítačová grafika Počítačová grafika Počítačová grafika
Školy Online
© 2002–2020, Školy Online.