Facebook5,1 tis. To se mi líbí

ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.

kloucek.d (zavináč) artecon.cz
284 680 880 Sekretariát
725 196 038 Sekretariát

Sídlo školy

Nad Rokoskou 111/7
Praha 8, 18200
Hodnocení prezentace (Co je to?):
Pět hvězdičekPět hvězdičekPět hvězdičekPět hvězdičekPět hvězdiček
Typ školy:
Soukromá škola
Ředitel(ka):
Mgr. Petr Procházka
Zřizovatel:
soukromý

Kontaktní osoby

Dny otevřených dveří, burzy škol a další akce

12. února 2020 16:00–19:00 hod.
Den otevřených dveří
  • Školu je možné navštívit kdykoliv po předchozí domluvě

Výhody školy

  • Automat na nápoje
  • Automat na občerstvení
  • Neomezený WiFi internet v budovách školy
  • Podporováno používání notebooků při výuce
  • Splátkový kalendář školného

Vybavení

Výuka probíhá v řadě odborných učeben - multimediální učebna, fotoateliér, učebna počítačové grafiky, výtvarný ateliér.
Škola nabízí prostory i pro relaxační pobyt žáků o volných hodinách.

Projekty školy

Trigema – fotíme chytré bydlení
Spolupracujeme s firmou Trigema, a.s., na fotodokumentaci nových i rozestavěných developerských projektů.

Czech Photo Centre – spolupráce
Uzavřeli jsme smlouvu o dlouhodobé spolupráci s Czech Photo Centre.

Studijní a učební obory

Kód oboru (KKOV) – Název oboru (Školní vzdělávací program)
Školní rokDélka studiaForma studiaPočet přijímaných žákůŠkolné
Střední vzdělání s maturitou
8241M05 – Grafický design (Fotografie v reklamní praxi)
2020–20214 rokyDenní2524000
Studium rozvíjí zobrazovací dovednosti, správné fotografické vidění a myšlení v oblasti klasické fotografie. Důraz je kladen na individuální výtvarný rozvoj, kreativitu a podporu vlastní návrhové tvorby, také na základní výtvarné techniky, psychologii propagace a reklamy a především na práci v prostředí grafických programů na PC. Žák realizuje grafické návrhy a propagační tvorbu nejen v grafickém programu Adobe Photoshop, ale ovládá i programy Illustrator, InDesign, Flash a další. Ve vyšších ročnících studia je prostor výuky věnován především autorské tvorbě v oblasti digitální fotografie a videotvorby. V odborných předmětech pracuje také v klasickou fotografií ve školní fotokomoře. Nedílnou součástí studia je manažerská příprava v rámci ekonomických předmětů, dále pak možnosti tiskové grafiky a studium dějin výtvarné kultury.
8241M05 – Grafický design (Grafika médií)
2020–20214 rokyDenní2524000
Cílem studia je dát studentovi předpoklady pro práci grafika – projektanta, který bude schopen nabídnout a zrealizovat pro klienta jakoukoli zakázku z oblasti madiální tvorby. Student digitálně zpracovává text a obraz, realizuje grafické návrhy a propagační tvorbu nejen v grafickém programu Adobe Photoshop, ale ovládá i programy Illustrator, InDesign, Flash a další. Studium vede žáka od návrhové tvorby pomocí výtvarné techniky až k realizaci konečného grafického materiálu na PC. Důraz je kladen na individuální výtvarný rozvoj, kreativitu a podporu vlastní návrhové tvorby.
8241M05 – Grafický design (Herní grafika)
2020–20214 rokyDenní2524000
Studium je zaměřeno na získání praktických dovedností pro tvorbu herní grafiky pro počítačové, mobilní a stolní hry. Studenti získají znalosti potřebné pro tvorbu herního prostředí, interaktivních prvků i doprovodných propagačních materiálů. Budou rozvíjet cit pro herní design, animaci a logické myšlení potřebné pro tvorbu her.
6341M02 – Obchodní akademie (Obchodní akademie Rokoska)
2020–20214 rokyDenní2524000
Absolvent obchodní akademie se uplatní zejména ve skupině povolání zaměřených na výkon ekonomických, obchodně podnikatelských a administrativních činností v podnicích všech právních forem a v ostatních organizacích například na těchto pozicích: ekonom, mzdový referent, účetní asistent, statistik, obchodní zástupce, referent ve státní správě, bankovní a pojišťovací pracovník, administrativní pracovník, asistent, organizační pracovník, personalista, pracovník marketingu, obchodní referent apod.

Fotogalerie

Fotografie v reklamní praxiVýtvarná přípravastudentiučebna VPŘVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaburza školburza školakce školyakce školyakce školyakce školyakce školyPropagace a písmoVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaFotografický seminářFotografieFotografieFotografieFotografieFotografieVýtvarná přípravaFotografieFotografieFotografieVýstava studentských pracípráce ve fotoatelieruVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaFotografie v reklamní praxiFotografie v reklamní praxiPropagace a písmoFotografie v reklamní praxiFotografie v reklamní praxiFotografie v reklamní praxiFotografie v reklamní praxiakce školyFotografie v reklamní praxiFotografie v reklamní praxiFotografie v reklamní praxiFotografie v reklamní praxiakce školyVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaVýtvarná přípravaPočítačová grafikaPočítačová grafikaPočítačová grafikaPočítačová grafikaPočítačová grafikaPočítačová grafikaPočítačová grafika

Naše katalogy škol

Školy Online
© 2002–2020, Školy Online.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zde jsou k dispozici Zásady ochrany osobních údajů

V pořádku