Facebook5,1 tis. To se mi líbí

Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb, Praha 4, K Sídlišti 840

skola (zavináč) ksidlisti.cz
241 090 231 Zástupkyně ředitelky

Sídlo školy

K sídlišti 840/2
Praha 4 – Podolí, 14000
Typ školy:
Veřejná škola
Ředitel(ka):
Mgr. Helena Pondělíčková
Zřizovatel:
Městská část Praha 4

Dny otevřených dveří, burzy škol a další akce

8. listopadu 2023 17:00–19:00 hod.
Den otevřených dveří
Společné zahájení s informacemi v 17.00
17. ledna 2024 17:00–19:00 hod.
Den otevřených dveří
Společné zahájení s informacemi v 17.00
  • Školu je možné navštívit kdykoliv po předchozí domluvě

Dny otevřených dveří: 9.11. 2022, 18. 2. 2023 (zahájení v 17:00 hodin - informace o škole). Škola nabízí kvalitní vzdělávací program, přátelské vnitřní klima, uplatnění na pracovním trhu i při dalším studiu na VOŠ a VŠ (především právních, ekonomických, sociálních, pedagogických), zajímavé odborné praxe a exkurze. Znalost práva, ekonomiky, účetnictví, psychologie, pedagogiky, dvou jazyků a informačních technologií umožňuje široké pracovní uplatnění. Obor VES poskytuje široký všeobecný základ, povinné je studium dvou cizích jazyků, profilovými předměty jsou právo, veřejná správa - jako předměty maturitní, dále jsou to ekonomika, veřejné finance, účetnictví, psychologie, písemná a elektronická komunikace a také třeba společenská kultura. Obor připravuje absolventy pro výkon ucelených ekonomických a správních agend v rámci samostatné působnosti obcí, měst i jiných orgánů státní správy. Kromě širokého pracovního uplatnění umožňuje pokračování ve studiu na VOŠ a VŠ.
Obor SOC poskytuje široký vzdělávací základ a vzdělávání v profilových odborných předmětech, kterými jsou sociální péče, psychologie a pedagogika jako předměty maturitní, dále jsou to například terapeutické činnosti, zdravotní nauka, mediální výchova a organizace volného času. Absolvent se dobře uplatní na trhu práce jako pracovník sociálních služeb v různých zařízeních, při poskytování sociální pomoci dětem i dospělým. Získá odbornou způsobilost pro vázanou živnost Péče o dítě do tří let věku v denním režimu.
Budova školy je zrekonstruovaná, bezbariérová, moderně vybavená. Aktuální informace najdete na webu školy.

Obor (ŠVP)Školní rokDélka studiaPřijmouPřijímací zkouškyPLPOZP
Forma studiaPřihl./přij.
min. rok
Střední vzdělání s maturitou
Sociální činnost
75-41-M/01
2024–254 roky60ČJ, MAnoAno
denní87/34Školné: 0Prospěch: 2,0
Obor poskytuje široký vzdělávací základ a vzdělávání v profilových odborných předmětech, kterými jsou sociální péče, psychologie a pedagogika jako předměty maturitní, dále jsou to například terapeutické činnosti, zdravotní nauka, mediální výchova a organizace volného času. 
Absolvent se dobře uplatní na trhu práce jako pracovník sociálních služeb v různých zařízeních, při poskytování sociální pomoci dětem i dospělým. Získá odbornou způsobilost pro vázanou živnost Péče o dítě do tří let věku v denním režimu.
Naši absolventi často úspěšně pokračují v dalším studiu na VOŠ a VŠ.
Veřejnosprávní činnost
68-43-M/01
2024–254 roky30ČJ, MAnoAno
denní76/34Školné: 0Prospěch: 1,8
Obor poskytuje široký všeobecný základ, povinné je studium dvou cizích jazyků, profilovými předměty jsou právo, veřejná správa - jako předměty maturitní, dále jsou to ekonomika, veřejné finance, účetnictví, psychologie, písemná a elektronická komunikaca a také třeba společenská kultura. Obor připravuje absolventy pro výkon ucelených ekonomických a správních agend v rámci samostatné působnosti obcí, měst i jiných orgánů státní správy.
Absolventi často pokračují ve studiu na VŠ.

PLP = povinná lékařská prohlídka, OZP = vhodné pro zdravotně postižené, ČJ = český jazyk, M = matematika

Školy Online
© 2002–2023, Školy Online.