Facebook5,1 tis. To se mi líbí

Dny otevřených dveří – Ústecký kraj

Zobrazuji 49 termínů dnů otevřených dveří

Zpět na celou ČR

Okresy: Děčín (5), Chomutov (3), Litoměřice (13), Louny (7), Most (14), Teplice (6), Ústí nad Labem (1)
Mapa
Děčín Chomutov Litoměřice Louny Most Teplice Ústí nad Labem
23. října 2019
09:00–16:00 Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace
5. listopadu 2019
08:00–16:00 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.
08:00–16:00 Střední škola EDUCHEM,a.s.
15:00–17:00 Základní škola T.G.Masaryka a gymnázium Česká Kamenice
6. listopadu 2019
08:00–18:00 Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace
7. listopadu 2019
09:00–17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
8. listopadu 2019
09:00–12:00 Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, T. G. Masaryka 580, příspěvková ogranizace
12. listopadu 2019
08:00–17:00 Soukromá obchodní akademie, spol. s r.o.
18. listopadu 2019
09:00–17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
22. listopadu 2019
09:00–15:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace
23. listopadu 2019
08:00–14:00 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.
25. listopadu 2019
13:00–16:30 Střední škola AGC a.s.
26. listopadu 2019
08:00–17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
09:00–16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.
09:00–17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
13:00–16:30 Střední škola AGC a.s.
27. listopadu 2019
08:00–16:00 Střední škola EDUCHEM,a.s.
11:00–16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace
13:00–16:30 Střední škola AGC a.s.
28. listopadu 2019
13:00–16:30 Střední škola AGC a.s.
30. listopadu 2019
08:00–12:00 Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace
4. prosince 2019
09:00–17:00 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace
7. prosince 2019
09:00–12:00 Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace
10. prosince 2019
08:00–17:00 Soukromá obchodní akademie, spol. s r.o.
08:00–17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
09:00–16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.
11. prosince 2019
09:00–15:00 Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace
09:00–17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
12. prosince 2019
08:00–16:00 Střední škola EDUCHEM,a.s.
13. prosince 2019
10:00–16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace
14. prosince 2019
10:00–12:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace
8. ledna 2020
09:00–15:00 Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace
9. ledna 2020
09:00–17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
10. ledna 2020
10:00–16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace
11. ledna 2020
08:00–14:00 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.
09:00–13:00 Střední škola AGC a.s.
14. ledna 2020
08:00–17:00 Soukromá obchodní akademie, spol. s r.o.
08:00–17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
09:00–16:00 Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace
15:00–17:00 Základní škola T.G.Masaryka a gymnázium Česká Kamenice
15. ledna 2020
09:00–17:00 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace
17. ledna 2020
09:00–15:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace
21. ledna 2020
09:00–16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.
25. ledna 2020
08:30–12:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
5. února 2020
09:00–17:00 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace
11. února 2020
09:00–16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.
12. února 2020
08:00–16:00 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.
09:00–15:00 Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace
19. února 2020
16:00–18:00 Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace

Termíny dnů otevřených dveří mohou vložit zástupci školy po registraci.

Naše katalogy škol

Školy Online
© 2002–2019, Školy Online.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zde jsou k dispozici Zásady ochrany osobních údajů

V pořádku