Facebook5,1 tis. To se mi líbí

Dny otevřených dveří – Středočeský kraj

Zobrazuji 105 termínů dnů otevřených dveří

Zpět na celou ČR

Okresy: Benešov (6), Beroun (3), Kladno (21), Kolín (3), Kutná Hora (6), Mělník (16), Mladá Boleslav (8), Nymburk (15), Praha-východ (7), Praha-západ (11), Příbram (6), Rakovník (3)
Mapa
Benešov Beroun Kladno Kolín Kutná Hora Mělník Mladá Boleslav Nymburk Praha-východ Praha-západ Příbram Rakovník
19. října 2019
08:00–12:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
22. října 2019
14:00–18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská
24. října 2019
08:00–16:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
15:00–16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.
4. listopadu 2019
17:00–18:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 20
6. listopadu 2019
09:00–16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
14:30–17:00 Gymnázium Jiřího z Poděbrad
14:30–18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145
7. listopadu 2019
09:00–17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206
13:00–17:00 EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií Poděbrady
8. listopadu 2019
10:00–18:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra Středokluky
13:00–18:00 Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace
9. listopadu 2019
08:00–12:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
09:00–13:00 Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace
10:00–13:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra Středokluky
11. listopadu 2019
09:00–17:00 Střední škola, základní škola a mateřská škola da Vinci
12. listopadu 2019
07:00–17:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370
14:00–17:30 Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.
13. listopadu 2019
07:00–08:00 Základní škola a Praktická škola Kutná Hora, příspěvková organizace
14. listopadu 2019
14:00–17:00 Střední odborné učiliště Slaný, příspěvková organizace
14:30–18:00 Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248
15. listopadu 2019
14:00–17:00 Střední odborné učiliště Slaný, příspěvková organizace
16. listopadu 2019
09:00–13:00 EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií Poděbrady
18. listopadu 2019
14:30–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk, V Kolonii 1804
20. listopadu 2019
08:00–17:00 Obchodní akademie Neveklov
14:30–17:00 Gymnázium Jiřího z Poděbrad
21. listopadu 2019
08:00–16:30 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
11:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno
13:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí E. Beneše 2353
15:00–16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.
22. listopadu 2019
08:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664
09:00–14:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice
23. listopadu 2019
08:00–12:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
09:00–12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664
09:00–12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice
09:00–12:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145
09:00–16:00 Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace
27. listopadu 2019
08:00–17:00 Střední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135
15:30–18:00 Gymnázium Kladno
28. listopadu 2019
08:00–16:30 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T.G. Masaryka 4
08:00–17:00 Obchodní akademie Neveklov
29. listopadu 2019
09:00–16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
30. listopadu 2019
09:00–12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno
09:00–13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská
09:00–16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
3. prosince 2019
07:00–17:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370
4. prosince 2019
08:00–16:00 Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Královická 668
08:00–17:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
08:00–17:00 Střední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135
14:00–18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jílové u Prahy, příspěvková organizace
14:30–18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145
6. prosince 2019
08:00–15:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340
09:00–15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
09:00–15:00 Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456
10:00–16:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187
7. prosince 2019
08:00–13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
09:00–11:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340
09:00–13:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187
09:00–15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
9. prosince 2019
09:00–17:00 Střední škola, základní škola a mateřská škola da Vinci
17:00–18:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 20
10. prosince 2019
08:00–16:30 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T.G. Masaryka 4
14:00–17:30 Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.
11. prosince 2019
08:00–16:30 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
14:00–16:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
12. prosince 2019
13:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí E. Beneše 2353
15:00–16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.
7. ledna 2020
14:00–17:30 Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.
9. ledna 2020
09:00–14:00 Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456
10. ledna 2020
08:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664
10:00–18:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra Středokluky
11. ledna 2020
09:00–12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno
10:00–18:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra Středokluky
12. ledna 2020
07:00–08:00 Základní škola a Praktická škola Kutná Hora, příspěvková organizace
14. ledna 2020
10:00–17:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187
14:00–18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská
15. ledna 2020
09:00–16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
13:00–17:00 Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace
14:00–18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jílové u Prahy, příspěvková organizace
16. ledna 2020
14:30–17:00 Gymnázium Jiřího z Poděbrad
17. ledna 2020
08:00–15:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340
18. ledna 2020
09:00–12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice
09:00–13:00 Střední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135
20. ledna 2020
14:30–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk, V Kolonii 1804
21. ledna 2020
08:00–17:00 Obchodní akademie Neveklov
10:00–17:00 Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace
22. ledna 2020
08:00–16:30 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
09:00–17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206
13:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí E. Beneše 2353
23. ledna 2020
15:00–16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.
28. ledna 2020
07:00–17:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370
4. února 2020
14:00–18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jílové u Prahy, příspěvková organizace
5. února 2020
14:00–16:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
15:30–18:00 Gymnázium Kladno
6. února 2020
13:00–17:00 EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií Poděbrady
7. února 2020
10:00–18:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra Středokluky
8. února 2020
10:00–13:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra Středokluky
12. února 2020
08:00–17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206
09:00–16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
13. února 2020
09:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
20. února 2020
15:00–16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.
22. dubna 2020
09:00–16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
24. dubna 2020
09:00–15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
20. května 2020
09:00–16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
25. května 2020
09:00–15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Termíny dnů otevřených dveří mohou vložit zástupci školy po registraci.

Naše katalogy škol

Školy Online
© 2002–2019, Školy Online.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zde jsou k dispozici Zásady ochrany osobních údajů

V pořádku