Logo Stredniskoly.cz

Dny otevřených dveří – Středočeský kraj

Zobrazuji 51 termínů dnů otevřených dveří

Zpět na celou ČR

Okresy: Kladno (7), Kutná Hora (1), Mělník (17), Mladá Boleslav (3), Nymburk (5), Praha-východ (6), Praha-západ (3), Příbram (6), Rakovník (3)
Mapa
Kladno Kutná Hora Mělník Mladá Boleslav Nymburk Praha-východ Praha-západ Příbram Rakovník
2. října 2019
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
12. října 2019
09:00 – 13:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187
15. října 2019
09:00 – 17:00 Střední škola, základní škola a mateřská škola da Vinci
24. října 2019
08:00 – 16:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
6. listopadu 2019
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
8. listopadu 2019
13:00 – 18:00 Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace
9. listopadu 2019
09:00 – 13:00 Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace
11. listopadu 2019
09:00 – 17:00 Střední škola, základní škola a mateřská škola da Vinci
12. listopadu 2019
07:00 – 17:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370
14:00 – 17:30 Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.
14. listopadu 2019
14:30 – 18:00 Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248
18. listopadu 2019
14:30 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk, V Kolonii 1804
21. listopadu 2019
08:00 – 16:30 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
11:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno
22. listopadu 2019
08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664
23. listopadu 2019
09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664
09:00 – 16:00 Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace
27. listopadu 2019
08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135
29. listopadu 2019
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
30. listopadu 2019
09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
3. prosince 2019
07:00 – 17:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370
4. prosince 2019
08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135
6. prosince 2019
08:00 – 15:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340
09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
10:00 – 16:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187
7. prosince 2019
08:00 – 13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
09:00 – 11:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340
09:00 – 13:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187
09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
9. prosince 2019
09:00 – 17:00 Střední škola, základní škola a mateřská škola da Vinci
10. prosince 2019
14:00 – 17:30 Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.
11. prosince 2019
08:00 – 16:30 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
7. ledna 2020
14:00 – 17:30 Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.
10. ledna 2020
08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664
11. ledna 2020
09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno
14. ledna 2020
10:00 – 17:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187
15. ledna 2020
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
13:00 – 17:00 Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace
17. ledna 2020
08:00 – 15:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340
18. ledna 2020
09:00 – 13:00 Střední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135
20. ledna 2020
14:30 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk, V Kolonii 1804
21. ledna 2020
10:00 – 17:00 Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace
22. ledna 2020
08:00 – 16:30 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
28. ledna 2020
07:00 – 17:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370
12. února 2020
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
13. února 2020
09:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
22. dubna 2020
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
24. dubna 2020
09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
20. května 2020
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
25. května 2020
09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Termíny dnů otevřených dveří můžete vložit po registraci školy. Základní prezentace START je zdarma.

Naše katalogy škol

Školy Online
© 2002–2019, Školy Online.