Facebook5,1 tis. To se mi líbí

Dny otevřených dveří – Praha

Zobrazuji 221 termínů dnů otevřených dveří

Zpět na celou ČR

Obvody: Praha 1 (26), Praha 2 (8), Praha 3 (2), Praha 4 (42), Praha 5 (14), Praha 6 (7), Praha 7 (6), Praha 8 (19), Praha 9 (46), Praha 10 (51)
Mapa
Praha 1 Praha 2 Praha 3 Praha 4 Praha 5 Praha 6 Praha 7 Praha 8 Praha 9 Praha 10
20. října 2019
09:00–18:00 1. Scio Střední škola, s.r.o.
21. října 2019
09:00–13:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
22. října 2019
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
15:00–17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
15:30–17:30 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
23. října 2019
11:00–18:00 Pražská taneční konzervatoř a střední odborná škola, s.r.o.
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
17:00–18:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.
24. října 2019
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
4. listopadu 2019
15:00–16:30 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
17:30–20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
5. listopadu 2019
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
13:30–15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
15:00–18:00 Střední škola managementu a služeb a Základní škola s.r.o.
15:30–17:30 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
15:30–17:30 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
6. listopadu 2019
09:00–17:00 Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s. r. o.
09:00–17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice
13:00–19:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
14:00–18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
14:00–18:00 Masarykova střední škola chemická
15:00–18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
16:00–18:00 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1
17:00–18:00 Střední pedagogická škola Futurum s. r. o.
17:00–19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
7. listopadu 2019
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
15:00–17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
9. listopadu 2019
09:00–11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
09:00–13:00 Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
10. listopadu 2019
16:00–19:00 ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.
11. listopadu 2019
14:30–17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
12. listopadu 2019
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
16:30–19:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
17:00–18:30 Gymnázium Duhovka s.r.o.
13. listopadu 2019
08:00–17:00 Soukromá střední odborná škola START
16:30–18:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
14. listopadu 2019
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
18. listopadu 2019
10:00–12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
19. listopadu 2019
09:00–17:00 Základní škola a Střední škola
09:00–18:00 1. Scio Střední škola, s.r.o.
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
16:30–18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka
17:30–20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
20. listopadu 2019
16:00–18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51
17:00–19:00 Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
21. listopadu 2019
10:00–17:00 TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
17:00–19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
23. listopadu 2019
10:00–13:00 Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17
10:00–15:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
10:00–15:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
14:00–16:00 Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna
25. listopadu 2019
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
26. listopadu 2019
13:30–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
16:30–18:30 Střední průmyslová škola zeměměřická
27. listopadu 2019
16:30–18:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
28. listopadu 2019
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00–17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
17:00–19:00 Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36
2. prosince 2019
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
13:00–17:00 Střední škola knižní kultury, o. p. s.
14:00–18:00 Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola
17:00–18:30 Obchodní akademie Dušní
3. prosince 2019
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
13:30–15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
14:00–18:00 Masarykova střední škola chemická
15:00–16:30 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
15:00–19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní Praha 1 Masná 18
16:00–18:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8
17:00–19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
4. prosince 2019
07:30–18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum
10:00–15:00 Mensa gymnázium, o.p.s.
15:00–18:00 Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5
15:00–18:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299
15:00–19:00 Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100
16:00–18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
16:00–18:00 Střední průmyslová škola na Proseku
16:30–18:00 Střední zdravotnická škola
16:30–18:00 Hotelová škola
17:00–18:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.
17:00–19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
17:30–20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
5. prosince 2019
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
16:00–18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
6. prosince 2019
09:00–11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
09:00–17:00 Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s. r. o.
7. prosince 2019
09:00–11:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka
09:00–12:00 Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s. r. o.
09:00–14:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
09:00–15:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
10:00–14:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
10:00–15:00 Střední odborné učiliště gastronomie
10:00–15:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
8. prosince 2019
16:00–19:00 ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.
9. prosince 2019
09:00–14:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
10. prosince 2019
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:30–17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
16:30–18:00 Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17
11. prosince 2019
09:00–17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice
14:00–17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
15:00–18:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299
16:00–18:00 Anglo-německá obchodní akademie, a.s.
16:00–18:30 Střední odborná škola logistických služeb
16:30–18:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
16:30–19:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
17:00–18:00 Střední pedagogická škola Futurum s. r. o.
12. prosince 2019
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00–18:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
15:30–17:30 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
13. prosince 2019
09:00–18:00 1. Scio Střední škola, s.r.o.
14. prosince 2019
10:00–13:00 Střední průmyslová škola na Proseku
10:00–15:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
17. prosince 2019
10:00–16:30 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
19. prosince 2019
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
7. ledna 2020
16:00–18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
17:00–19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
8. ledna 2020
16:00–18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51
16:00–18:00 Střední průmyslová škola na Proseku
16:00–18:00 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1
16:30–18:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
16:30–18:00 Hotelová škola
9. ledna 2020
14:00–18:00 Masarykova střední škola chemická
15:00–18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
15:30–17:30 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
16:00–18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
17:00–19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
11. ledna 2020
09:00–12:00 Střední zdravotnická škola
09:30–12:30 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
09:30–13:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299
10:00–13:00 Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17
10:00–15:00 Střední odborné učiliště gastronomie
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
13. ledna 2020
07:30–18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum
10:00–12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
13:00–17:00 Střední škola knižní kultury, o. p. s.
13:00–17:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
16:30–18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka
14. ledna 2020
13:30–15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
15. ledna 2020
09:00–17:00 Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s. r. o.
09:00–17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice
14:00–18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
15:00–19:00 Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100
16:00–18:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
16:30–19:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
17:00–18:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.
17:00–18:00 Střední pedagogická škola Futurum s. r. o.
17:00–18:30 Obchodní akademie Dušní
17:00–19:00 Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
16. ledna 2020
10:00–17:00 TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
14:30–17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
15:00–17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
16:00–18:00 Anglo-německá obchodní akademie, a.s.
17:00–18:30 Gymnázium Duhovka s.r.o.
17:00–19:00 Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36
17:30–20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
17. ledna 2020
09:00–11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
18. ledna 2020
10:00–13:00 Střední průmyslová škola na Proseku
10:00–14:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
10:00–15:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
21. ledna 2020
13:00–17:00 Trojské gymnázium s.r.o.
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
16:30–18:30 Střední průmyslová škola zeměměřická
22. ledna 2020
08:00–17:00 Soukromá střední odborná škola START
14:00–17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
23. ledna 2020
14:00–18:00 Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola
15:00–18:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
15:30–19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní Praha 1 Masná 18
16:00–18:30 Střední odborná škola logistických služeb
25. ledna 2020
09:00–12:00 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
09:00–13:00 Střední průmyslová škola zeměměřická
09:00–15:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
29. ledna 2020
15:00–17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
16:30–18:00 Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17
17:00–19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
3. února 2020
08:00–15:30 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
15:00–16:30 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
16:00–18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
4. února 2020
15:00–17:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
16:00–18:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8
16:30–18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka
17:00–18:30 Obchodní akademie Dušní
17:30–20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
5. února 2020
08:00–16:00 Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna
09:00–17:00 Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s. r. o.
09:00–17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice
10:00–15:00 Mensa gymnázium, o.p.s.
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
14:00–18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
15:00–18:00 Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5
16:00–18:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
16:30–18:00 Střední zdravotnická škola
16:30–18:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
6. února 2020
15:00–17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
15:30–17:30 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
16:00–18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
16:00–18:30 Střední odborná škola logistických služeb
7. února 2020
09:00–11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
8. února 2020
09:30–12:30 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
10:00–13:00 Střední průmyslová škola na Proseku
10:00–15:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
9. února 2020
10:00–16:00 Základní škola a střední škola waldorfská
11. února 2020
07:30–18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum
13:30–15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
16:30–18:00 Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17
12. února 2020
14:00–17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
15:00–18:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299
16:00–19:00 ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.
17:00–18:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.
18. února 2020
13:00–17:00 Trojské gymnázium s.r.o.
19. února 2020
16:30–18:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
10. března 2020
13:30–15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
11. března 2020
10:00–16:00 Základní škola a střední škola waldorfská
16:00–18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51
18. března 2020
17:00–18:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.

Termíny dnů otevřených dveří mohou vložit zástupci školy po registraci.

Naše katalogy škol

Školy Online
© 2002–2019, Školy Online.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zde jsou k dispozici Zásady ochrany osobních údajů

V pořádku