Logo Stredniskoly.cz

Dny otevřených dveří – Praha

Zobrazuji 80 termínů dnů otevřených dveří

Zpět na celou ČR

Obvody: Praha 1 (13), Praha 2 (2), Praha 3 (1), Praha 4 (21), Praha 5 (5), Praha 6 (1), Praha 7 (3), Praha 8 (5), Praha 9 (13), Praha 10 (16)
Mapa
Praha 1 Praha 2 Praha 3 Praha 4 Praha 5 Praha 6 Praha 7 Praha 8 Praha 9 Praha 10
5. ledna 2019
10:00 – 12:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
7. ledna 2019
13:00 – 17:00 Střední škola knižní kultury, o. p. s.
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
17:00 – 19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
8. ledna 2019
13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
15:30 – 18:00 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
9. ledna 2019
15:00 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
15:00 – 18:00 Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51
16:00 – 19:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
17:00 – 18:30 Obchodní akademie Dušní
10. ledna 2019
13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
14:30 – 18:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola strojnická, škola hl. m. Prahy
16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
11. ledna 2019
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
12. ledna 2019
10:00 – 15:00 Střední odborné učiliště gastronomie
14. ledna 2019
09:00 – 14:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
16:00 – 18:00 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s. r. o.
16:30 – 18:30 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka
15. ledna 2019
10:00 – 16:00 Základní škola a střední škola waldorfská
16. ledna 2019
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
17:00 – 19:00 Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
17. ledna 2019
15:00 – 17:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
17:00 – 19:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.
19. ledna 2019
09:00 – 12:00 Střední zdravotnická škola
09:30 – 13:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299
22. ledna 2019
13:00 – 17:00 Trojské gymnázium s.r.o.
15:30 – 18:00 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
16:00 – 18:00 American Academy in Prague
16:30 – 18:00 Střední průmyslová škola zeměměřická
23. ledna 2019
08:00 – 17:00 Soukromá střední odborná škola START
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
24. ledna 2019
13:00 – 18:00 Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola
15:30 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní Praha 1 Masná 18
16:00 – 18:30 Střední odborná škola logistických služeb
25. ledna 2019
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
26. ledna 2019
09:00 – 13:00 Střední průmyslová škola zeměměřická
09:00 – 15:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
10:00 – 12:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
29. ledna 2019
08:00 – 17:00 Gymnázium Duhovka s.r.o.
13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
30. ledna 2019
14:30 – 18:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
4. února 2019
08:00 – 16:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
15:00 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
5. února 2019
13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
15:00 – 17:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
16:30 – 18:30 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka
17:00 – 18:30 Obchodní akademie Dušní
17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
6. února 2019
13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola strojnická, škola hl. m. Prahy
16:30 – 18:00 Střední zdravotnická škola
7. února 2019
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
16:00 – 18:30 Střední odborná škola logistických služeb
8. února 2019
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
9. února 2019
10:00 – 13:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.
22. února 2019
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
26. února 2019
13:00 – 17:00 Trojské gymnázium s.r.o.
27. února 2019
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299
28. února 2019
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
12. března 2019
13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
13. března 2019
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51
23. března 2019
10:00 – 16:00 Základní škola a střední škola waldorfská

Termíny dnů otevřených dveří můžete vložit po registraci školy. Základní prezentace START je zdarma.

Naše katalogy škol

Školy Online
© 2002–2018, Školy Online.