Facebook5,1 tis. To se mi líbí

Dny otevřených dveří – Praha

Zobrazuji 143 termínů dnů otevřených dveří

Zpět na celou ČR

Obvody: Praha 1 (10), Praha 2 (8), Praha 3 (2), Praha 4 (32), Praha 5 (9), Praha 6 (2), Praha 7 (2), Praha 8 (13), Praha 9 (37), Praha 10 (28)

Mapa
Praha 1 Praha 2 Praha 3 Praha 4 Praha 5 Praha 6 Praha 7 Praha 8 Praha 9 Praha 10
2. listopadu 2020
17:30–20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
3. listopadu 2020
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:30–17:30 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
4. listopadu 2020
09:00–17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice
13:00–17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.
14:00–18:00 Masarykova střední škola chemická
16:00–18:00 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
5. listopadu 2020
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
15:00–17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
8. listopadu 2020
16:00–18:00 ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.
9. listopadu 2020
17:00–18:00 Střední pedagogická škola Futurum s. r. o.
10. listopadu 2020
08:00–19:00 Gymnázium Duhovka s.r.o.
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
13:30–15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
11. listopadu 2020
08:00–17:00 Soukromá střední odborná škola START
15:00–17:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
16:00–18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51
12. listopadu 2020
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14. listopadu 2020
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
18. listopadu 2020
13:00–17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
17:00–19:00 Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
19. listopadu 2020
08:00–16:00 Základní škola a Střední škola
10:00–17:00 TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
17:00–19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
17:30–20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
21. listopadu 2020
10:00–15:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
10:00–17:00 TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.
23. listopadu 2020
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
24. listopadu 2020
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
26. listopadu 2020
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00–17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
29. listopadu 2020
16:00–18:00 ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.
30. listopadu 2020
13:00–17:00 Střední škola knižní kultury, o. p. s.
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
16:00–18:00 Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498
1. prosince 2020
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
13:30–15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
14:00–18:00 Masarykova střední škola chemická
14:30–17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
16:00–18:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8
17:00–18:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
17:00–18:30 Obchodní akademie Dušní
2. prosince 2020
15:00–19:00 Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100
16:00–18:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8
3. prosince 2020
09:00–17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00–18:00 Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
16:00–18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
17:00–19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
17:00–20:00 Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36
5. prosince 2020
09:00–14:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
10:00–14:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
15:00–17:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
7. prosince 2020
17:00–18:00 Střední pedagogická škola Futurum s. r. o.
8. prosince 2020
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00–19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní Praha 1 Masná 18
16:30–18:30 Střední průmyslová škola zeměměřická
9. prosince 2020
07:45–18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum
16:00–18:30 Střední odborná škola logistických služeb
16:30–18:00 Střední zdravotnická škola
10. prosince 2020
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00–18:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
15:30–17:30 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
11. prosince 2020
09:00–11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
12. prosince 2020
10:00–13:00 Střední průmyslová škola na Proseku
15. prosince 2020
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
16. prosince 2020
13:00–17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
17. prosince 2020
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
5. ledna 2021
13:30–15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
6. ledna 2021
15:00–19:00 Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100
16:00–18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
7. ledna 2021
14:00–18:00 Masarykova střední škola chemická
15:00–18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
9. ledna 2021
09:30–12:30 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
10:00–13:00 Střední průmyslová škola na Proseku
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
11. ledna 2021
09:00–14:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
13:00–17:00 Střední škola knižní kultury, o. p. s.
17:00–18:30 Obchodní akademie Dušní
12. ledna 2021
17:00–18:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
13. ledna 2021
07:45–18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum
09:00–17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice
14:30–17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
16:30–18:00 Střední zdravotnická škola
17:00–19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
17:00–19:00 Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
14. ledna 2021
10:00–17:00 TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
15:00–17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
16:00–18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
17:30–20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
16. ledna 2021
09:00–11:00 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
10:00–14:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
18. ledna 2021
16:00–18:00 Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498
17:00–18:00 Střední pedagogická škola Futurum s. r. o.
19. ledna 2021
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
16:30–18:30 Střední průmyslová škola zeměměřická
20. ledna 2021
08:00–17:00 Soukromá střední odborná škola START
21. ledna 2021
14:30–17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
15:00–18:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
15:00–19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní Praha 1 Masná 18
16:00–18:30 Střední odborná škola logistických služeb
17:00–20:00 Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36
23. ledna 2021
09:00–13:00 Střední průmyslová škola zeměměřická
10:00–13:00 Střední průmyslová škola na Proseku
10:00–15:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
26. ledna 2021
15:30–17:30 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
27. ledna 2021
14:00–18:00 Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola
17:00–19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
28. ledna 2021
15:00–17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
1. února 2021
08:00–15:30 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
2. února 2021
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
16:00–18:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8
17:30–20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
3. února 2021
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
15:00–18:00 Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5
17:00–18:30 Obchodní akademie Dušní
4. února 2021
08:00–19:00 Gymnázium Duhovka s.r.o.
16:00–18:30 Střední odborná škola logistických služeb
6. února 2021
09:00–12:00 Střední zdravotnická škola
09:30–12:30 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
9. února 2021
10:00–16:00 Základní škola a střední škola waldorfská
13:30–15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
15:00–18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
10. února 2021
09:00–17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice
16:00–18:00 ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
11. února 2021
15:00–17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
16:00–18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
13. února 2021
10:00–13:00 Střední průmyslová škola na Proseku
10:00–15:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
16. února 2021
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
17. února 2021
07:45–18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum
24. února 2021
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
10. března 2021
10:00–16:00 Základní škola a střední škola waldorfská
17. března 2021
16:00–18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51
Školy Online
© 2002–2020, Školy Online.