Facebook5,1 tis. To se mi líbí

Dny otevřených dveří – Moravskoslezský kraj

Zobrazuji 93 termínů dnů otevřených dveří

Zpět na celou ČR

Okresy: Bruntál (3), Frýdek-Místek (6), Karviná (20), Nový Jičín (8), Opava (15), Ostrava-město (41)
Mapa
Bruntál Frýdek-Místek Karviná Nový Jičín Opava Ostrava-město
21. října 2019
12:00–18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace
22. října 2019
15:00–18:00 Gymnázium, základní škola a mateřská škola Hello s.r.o.
5. listopadu 2019
07:00–16:00 IUVENTAS - Soukromé gymnázium a Střední odborná škola, s. r. o.
08:00–17:00 EDUCA - Střední odborná škola,s.r.o.
15:00–18:00 AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství
6. listopadu 2019
08:00–15:30 TŘINECKÁ AKADEMIE INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ A VEŘEJNÉ SPRÁVY,s.r.o.
7. listopadu 2019
10:00–17:00 Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola sv. Anežky České
8. listopadu 2019
08:00–16:00 Střední škola, Odry, příspěvková organizace
9. listopadu 2019
09:00–13:00 Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace
12. listopadu 2019
14:00–17:00 Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, příspěvková organizace
13. listopadu 2019
08:00–13:00 Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace
08:30–16:00 Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace
15:00–18:00 Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace
14. listopadu 2019
08:30–16:00 Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace
13:00–17:00 Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.
15. listopadu 2019
08:00–12:00 Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace
16. listopadu 2019
09:00–13:00 Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.
20. listopadu 2019
08:00–18:00 Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Opava
21. listopadu 2019
14:00–18:00 Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace
15:00–18:00 AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.
22. listopadu 2019
13:00–18:00 Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
23. listopadu 2019
08:00–12:00 Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
09:00–12:00 Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace
09:00–12:00 Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace
25. listopadu 2019
09:00–17:00 Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o.
09:00–17:00 Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s.
26. listopadu 2019
10:00–17:00 Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace
14:00–18:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace
28. listopadu 2019
09:00–17:00 Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
09:00–17:00 Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o.
09:00–17:00 Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s.
3. prosince 2019
10:00–16:00 Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace
15:00–18:00 AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství
4. prosince 2019
14:00–18:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace
15:00–18:00 AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.
5. prosince 2019
08:00–16:00 Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol. s r.o.
09:00–16:00 Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, p.o.
09:00–17:00 Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o.
09:00–17:00 Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s.
12:00–18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace
7. prosince 2019
09:00–12:00 Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s.r.o., střední škola
09:00–13:00 Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace
10. prosince 2019
09:00–17:00 Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
10:00–17:00 Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace
14:00–18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
15:00–17:30 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka
11. prosince 2019
08:00–15:30 TŘINECKÁ AKADEMIE INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ A VEŘEJNÉ SPRÁVY,s.r.o.
09:00–13:30 Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace
14:00–18:00 VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA
14:00–18:00 Střední průmyslová škola, Ostrava - Vítkovice, příspěvková organizace
15:00–18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.
12. prosince 2019
13:00–17:00 Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.
14:30–17:00 Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace
14. prosince 2019
09:00–13:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace
09:00–13:00 Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.
18. prosince 2019
08:30–17:00 Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace
7. ledna 2020
10:00–17:00 Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola sv. Anežky České
8. ledna 2020
15:00–17:30 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka
15:00–18:00 Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace
9. ledna 2020
08:00–10:00 Střední odborná škola waldorfská, Ostrava, p.o.
15:00–17:00 Střední odborná škola waldorfská, Ostrava, p.o.
10. ledna 2020
08:00–16:00 Střední škola, Odry, příspěvková organizace
11. ledna 2020
09:00–13:00 Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.
10:00–13:00 AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.
10:00–14:00 Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace
13. ledna 2020
15:00–18:00 Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s.r.o., střední škola
14. ledna 2020
08:00–17:00 EDUCA - Střední odborná škola,s.r.o.
14:00–17:00 Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, příspěvková organizace
14:00–18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
15:00–18:00 AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství
15. ledna 2020
08:00–18:00 Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Opava
14:00–17:00 Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace
15:00–18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.
16. ledna 2020
08:00–16:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace
12:00–18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace
13:00–18:00 Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
14:00–18:00 Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace
18. ledna 2020
09:00–12:00 Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace
09:00–13:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace
19. ledna 2020
09:00–13:00 Střední průmyslová škola, Ostrava - Vítkovice, příspěvková organizace
23. ledna 2020
13:00–17:00 Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.
25. ledna 2020
09:00–12:00 AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství
09:00–13:00 Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace
09:00–14:00 VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA
10:00–15:00 Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace
28. ledna 2020
09:00–17:00 Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
29. ledna 2020
09:00–17:00 Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
4. února 2020
14:00–18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
15:00–18:00 AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.
6. února 2020
15:00–17:30 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka
13. února 2020
12:00–18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace
18. února 2020
15:00–18:00 AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství
19. února 2020
15:00–18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.

Termíny dnů otevřených dveří mohou vložit zástupci školy po registraci.

Naše katalogy škol

Školy Online
© 2002–2019, Školy Online.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zde jsou k dispozici Zásady ochrany osobních údajů

V pořádku