Facebook5,1 tis. To se mi líbí

Dny otevřených dveří – Jihomoravský kraj

Zobrazuji 51 termínů dnů otevřených dveří

Zpět na celou ČR

Okresy: Blansko (6), Brno-město (29), Brno-venkov (6), Břeclav (7), Hodonín (1), Znojmo (2)
Mapa
Blansko Brno-město Brno-venkov Břeclav Hodonín Znojmo
7. ledna 2020
14:00–18:00 Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
8. ledna 2020
08:00–17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace
13:00–17:00 Vyšší odboná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace
13:00–18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.
15:00–18:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace
9. ledna 2020
09:00–17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
14:00–17:00 Střední odborné učiliště a Střední odborná škola, SČMSD, Znojmo, s.r.o.
10. ledna 2020
09:00–18:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace
09:00–18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace
12:00–17:00 Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace
11. ledna 2020
08:00–12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
09:00–12:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace
09:00–12:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace
09:00–18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace
10:00–14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace
13. ledna 2020
09:00–16:00 Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace
14. ledna 2020
14:00–17:00 Církevní střední zdravotnická škola s.r.o., Brno
15:00–18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
15:00–18:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
15. ledna 2020
08:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hustopeče, příspěvková organizace
15:30–18:00 EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
16. ledna 2020
10:00–16:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace
17. ledna 2020
08:00–17:00 Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace
09:00–17:00 Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.
18. ledna 2020
09:00–12:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.
09:00–13:00 Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace
09:00–15:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace
10:00–16:30 Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
21. ledna 2020
10:00–18:00 Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace
13:00–18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.
14:00–18:00 Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
15:00–17:00 TRIVIS - Střední škola veterinární Emila Holuba Brno, s.r.o.
23. ledna 2020
09:00–17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
15:00–18:00 Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
24. ledna 2020
09:00–18:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace
25. ledna 2020
08:00–12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
09:00–11:00 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace
09:00–12:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace
30. ledna 2020
14:30–17:00 Střední škola KNIH, o.p.s.
5. února 2020
08:00–16:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.
08:00–17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace
6. února 2020
09:00–17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
8. února 2020
10:00–14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace
11. února 2020
15:00–18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
12. února 2020
13:00–18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.
15:30–18:00 EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
13. února 2020
08:00–16:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace
10:00–16:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace
19. února 2020
08:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hustopeče, příspěvková organizace
25. února 2020
15:00–17:00 TRIVIS - Střední škola veterinární Emila Holuba Brno, s.r.o.
25. dubna 2020
14:30–17:00 Střední škola KNIH, o.p.s.

Termíny dnů otevřených dveří mohou vložit zástupci školy po registraci.

Naše katalogy škol

Školy Online
© 2002–2019, Školy Online.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zde jsou k dispozici Zásady ochrany osobních údajů

V pořádku