Facebook5,1 tis. To se mi líbí

Dny otevřených dveří – Jihomoravský kraj

Zobrazuji 88 termínů dnů otevřených dveří

Zpět na celou ČR

Okresy: Blansko (19), Brno-město (34), Brno-venkov (18), Břeclav (12), Znojmo (5)
Mapa
Blansko Brno-město Brno-venkov Břeclav Znojmo
24. října 2019
08:00–16:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace
1. listopadu 2019
08:00–16:00 Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace
4. listopadu 2019
15:30–17:30 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
5. listopadu 2019
15:00–18:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
6. listopadu 2019
08:00–17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace
7. listopadu 2019
08:00–15:30 Městská střední odborná škola, nám. Míru 6, Klobouky u Brna, příspěvková organizace
10:00–14:00 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace
8. listopadu 2019
08:00–16:00 Vyšší odboná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace
08:00–16:00 Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace
08:00–17:00 Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace
09:00–16:00 Střední škola cestovního ruchu a gastronomie, s.r.o.
11. listopadu 2019
13:00–17:00 Vyšší odboná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace
14. listopadu 2019
08:00–16:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace
09:00–17:00 Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.
15. listopadu 2019
09:00–18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace
16. listopadu 2019
09:00–18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace
21. listopadu 2019
08:00–16:00 Střední škola technická Znojmo, příspěvková organizace
22. listopadu 2019
09:00–17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
09:00–18:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace
23. listopadu 2019
08:00–13:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
09:00–11:00 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace
09:00–12:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace
26. listopadu 2019
09:00–12:30 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
15:00–18:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
28. listopadu 2019
10:00–16:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace
10:00–17:00 Hotelová škola s.r.o.
29. listopadu 2019
09:00–18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace
30. listopadu 2019
08:00–12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
09:00–12:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace
09:00–18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace
3. prosince 2019
08:00–14:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.
13:00–18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.
4. prosince 2019
08:00–17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace
14:00–17:00 Církevní střední zdravotnická škola s.r.o., Brno
6. prosince 2019
09:00–17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
09:00–18:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace
12:00–17:00 Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace
7. prosince 2019
08:00–12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
08:00–12:00 Městská střední odborná škola, nám. Míru 6, Klobouky u Brna, příspěvková organizace
09:00–12:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace
09:00–12:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.
09:00–14:00 Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace
09:00–14:00 Střední škola cestovního ruchu a gastronomie, s.r.o.
09:00–14:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
09:00–15:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace
10:00–14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace
9. prosince 2019
09:00–16:00 Střední škola cestovního ruchu a gastronomie, s.r.o.
11. prosince 2019
09:00–18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace
12. prosince 2019
09:00–16:00 Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace
09:00–18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace
13. prosince 2019
09:00–18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace
14. prosince 2019
09:00–15:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace
09:00–18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace
15. prosince 2019
09:00–18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace
8. ledna 2020
08:00–17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace
13:00–17:00 Vyšší odboná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace
13:00–18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.
15:00–18:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace
9. ledna 2020
14:00–17:00 Střední odborné učiliště a Střední odborná škola, SČMSD, Znojmo, s.r.o.
10. ledna 2020
09:00–18:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace
09:00–18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace
12:00–17:00 Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace
11. ledna 2020
08:00–12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
09:00–12:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace
09:00–12:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace
09:00–18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace
10:00–14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace
13. ledna 2020
09:00–16:00 Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace
14. ledna 2020
14:00–17:00 Církevní střední zdravotnická škola s.r.o., Brno
15:00–18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
15:00–18:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
16. ledna 2020
10:00–16:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace
17. ledna 2020
08:00–17:00 Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace
09:00–17:00 Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.
18. ledna 2020
09:00–12:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.
09:00–15:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace
21. ledna 2020
13:00–18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.
24. ledna 2020
09:00–18:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace
25. ledna 2020
08:00–12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
09:00–11:00 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace
09:00–12:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace
5. února 2020
08:00–16:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.
08:00–17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace
8. února 2020
10:00–14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace
11. února 2020
15:00–18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
12. února 2020
13:00–18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.
13. února 2020
08:00–16:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace
10:00–16:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Termíny dnů otevřených dveří mohou vložit zástupci školy po registraci.

Naše katalogy škol

Školy Online
© 2002–2019, Školy Online.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zde jsou k dispozici Zásady ochrany osobních údajů

V pořádku