Facebook5,1 tis. To se mi líbí
Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Praha Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
2. prosince 2020
08:00–13:00 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice
08:00–16:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
08:00–17:00 Střední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135
09:00–16:00 Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
09:00–18:00 Střední průmyslová škola Strojírna Litvínov, spol. s r.o.
14:00–17:00 Církevní střední zdravotnická škola s.r.o., Brno
15:00–17:30 Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
16:00–18:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8
16:00–17:00 Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí 1911
17:00–18:00 Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100
3. prosince 2020
07:00–08:00 Gymnázium, základní škola a mateřská škola Hello s.r.o.
07:00–16:00 Odborné učiliště a Základní škola, Křenovice
08:00–18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.
09:00–17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice
09:00–15:00 Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456
12:00–17:00 Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, p.o.
12:00–18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
13:00–17:00 EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
14:00–18:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613
14:30–16:00 Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava
14:30–17:00 Střední škola KNIH, o.p.s.
16:30–18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
17:00–19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
17:00–20:00 Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36
4. prosince 2020
08:30–17:00 Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba
08:30–18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Olomouc, Božetěchova 3
09:00–15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
12:00–17:00 Střední škola André Citroëna Boskovice
13:00–17:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice
14:00–18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Trutnov
14:00–17:00 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
5. prosince 2020
08:00–12:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
08:00–11:30 Městská střední odborná škola, nám. Míru 6, Klobouky u Brna
08:00–13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
08:00–15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
08:30–12:00 Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba
09:00–12:00 EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.
09:00–15:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno
09:00–12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
09:00–12:00 Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3
09:00–14:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice
09:00–12:00 Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s.r.o., střední škola
09:00–13:00 Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600
09:00–14:00 Střední škola André Citroëna Boskovice
09:00–14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice
09:00–16:00 Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11
10:00–14:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
15:00–17:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
7. prosince 2020
08:00–17:00 Střední škola, základní škola a mateřská škola pro zdravotně znevýhodněné
14:00–18:00 Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.
17:00–18:00 Střední pedagogická škola Futurum s. r. o.
8. prosince 2020
09:00–16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.
10:00–18:00 Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská
10:00–15:00 Albrechtova střední škola, Český Těšín
13:00–15:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s r.o.
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:30–18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145
15:00–16:00 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka
15:00–19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní Praha 1 Masná 18
15:15–18:00 První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové,s.r.o.
15:30–17:30 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
16:30–18:30 Střední průmyslová škola zeměměřická
9. prosince 2020
07:45–18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum
08:00–12:00 Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.
08:00–15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27
08:00–15:30 TŘINECKÁ AKADEMIE INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ A VEŘEJNÉ SPRÁVY, s.r.o.
08:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806
09:00–17:00 Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov
09:00–17:00 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice
10:00–17:00 SOU a SOŠ, SČMSD, Žatec, s.r.o.
13:00–17:00 Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.
13:00–16:00 Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice
14:00–16:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
14:00–17:30 Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.
14:30–18:00 EUROŠKOLA STRAKONICE, střední odborná škola, s.r.o.
15:00–18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.
15:00–18:00 Střední průmyslová škola stavební, České Budějovice, Resslova 2
15:00–18:00 AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.
17:00–18:00 Střední odborná škola logistických služeb
18:00–21:00 Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.
10. prosince 2020
08:00–16:00 Masarykova střední škola Letovice
08:00–16:00 Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol. s r.o.
08:00–17:00 Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8
08:00–16:00 Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola
09:00–17:00 Moravská střední škola s.r.o.
09:00–17:00 Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba
09:00–16:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322
10:00–17:00 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu, hotelová škola Plzeň - Skvrňany
11:00–17:30 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00–18:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
15:00–18:00 Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov
15:30–17:30 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
18:00–20:00 Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s. r. o.
11. prosince 2020
08:00–16:00 Střední vinařská škola Valtice
09:00–11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
10:00–17:00 Střední průmyslová škola chemická Pardubice
10:00–15:00 Církevní základní a střední škola Plzeň
12:00–17:00 MESIT střední škola, o.p.s.
14:00–18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice
12. prosince 2020
08:00–12:00 Střední vinařská škola Valtice
08:00–12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká
08:00–12:00 MESIT střední škola, o.p.s.
08:30–12:30 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice
09:00–15:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno
09:00–12:00 Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové
09:00–13:00 Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí
09:00–16:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy
09:00–12:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.
10:00–11:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
10:00–13:00 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice
10:00–13:00 Střední průmyslová škola na Proseku
10:00–16:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
14. prosince 2020
08:00–12:00 Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.
15:00–18:00 Církevní střední škola Jana Boska
18:00–21:00 Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.
15. prosince 2020
08:00–17:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370
09:00–14:00 Základní škola a Praktická škola, Český Brod, Žitomířská 1359
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:30–17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
16. prosince 2020
08:00–15:00 Střední odborná škola služeb (cestovního ruchu) s.r.o.
08:00–16:30 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
08:00–18:00 Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Opava
08:00–17:00 Střední škola, Bohumín
08:30–17:00 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.
13:00–17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.
14:00–18:00 VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
17. prosince 2020
09:00–16:00 Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova
13:00–16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
23. prosince 2020
08:00–17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
4. ledna 2021
15:00–17:00 Soukromé střední odborné učiliště ATHOZ, spol. s r.o.
5. ledna 2021
13:30–15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
6. ledna 2021
08:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806
09:00–17:00 Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov
13:00–18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.
14:00–17:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
15:00–19:00 Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100
16:00–18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51
16:00–17:00 Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí 1911
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
7. ledna 2021
10:00–16:00 Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa,příspěvková organizace
14:00–17:00 Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové
14:00–18:00 Masarykova střední škola chemická
15:00–18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
15:00–17:00 Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba
16:00–18:30 Střední průmyslová škola stavební, Opava
18:00–20:00 Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s. r. o.
8. ledna 2021
08:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664
08:00–18:00 Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk
08:00–16:00 Střední odborné učiliště zemědělské a služeb, Dačice, nám. Republiky 86
08:00–17:00 Střední škola polytechnická
08:00–14:00 Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18
09:00–13:00 Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456
10:00–17:00 Střední průmyslová škola chemická Pardubice
12:00–17:00 Gymnázium BESKYDY MOUNTAIN ACADEMY, s.r.o.
13:00–08:00 Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice
14:00–18:00 Stojanovo gymnázium, Velehrad
9. ledna 2021
08:00–12:00 Masarykova střední škola Letovice
08:00–12:00 Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová
08:00–12:00 Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk
08:00–12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká
08:30–11:30 Střední škola polytechnická
09:00–13:00 Střední škola AGC a.s.
09:00–12:00 Střední škola, Trhové Sviny, Školní 709
09:00–13:00 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.
09:00–14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice
09:00–12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun
09:00–12:00 Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Trutnov
09:00–11:00 Hotelová škola Mariánské Lázně
09:00–12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322
09:30–12:30 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
10:00–13:00 Střední průmyslová škola na Proseku
10:00–13:00 AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.
13:00–16:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
11. ledna 2021
07:00–08:00 Střední odborná škola MORAVA o.p.s.
08:00–10:00 Střední odborná škola waldorfská, Ostrava, p.o.
09:00–08:15 Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200
09:00–14:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
13:00–17:00 Střední škola knižní kultury, o. p. s.
15:00–18:00 Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s.r.o., střední škola
15:00–17:00 Střední odborná škola waldorfská, Ostrava, p.o.
17:00–18:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 20
17:00–18:30 Obchodní akademie Dušní
12. ledna 2021
08:00–13:00 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice
08:00–17:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s r.o.
08:00–17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
08:00–16:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická
08:00–17:00 EDUCA - Střední odborná škola,s.r.o.
09:00–17:00 Moravská střední škola s.r.o.
09:00–17:00 Střední škola technická, Most
09:00–16:00 Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s. r. o.
11:00–17:30 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187
13:00–17:00 Střední odborná škola stavební Karlovy Vary
14:00–18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice
14:00–17:00 Církevní střední zdravotnická škola s.r.o., Brno
14:00–17:00 Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov
14:30–18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145
15:00–18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
17:00–18:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
13. ledna 2021
07:45–18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum
08:00–18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.
08:00–15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27
08:00–18:00 Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
08:00–16:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
08:00–13:00 Základní škola a Praktická škola Kutná Hora
09:00–17:00 Střední škola živnostenská Sokolov
09:00–17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice
09:00–15:00 Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3
13:00–17:00 Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.
13:00–17:00 Střední škola designu a řemesel Kladno
13:00–18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Olomouc, Božetěchova 3
14:00–18:00 EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.
14:00–16:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
14:00–17:30 Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.
14:00–18:00 VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA
14:30–18:00 EUROŠKOLA STRAKONICE, střední odborná škola, s.r.o.
14:30–17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
15:00–18:00 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka
15:00–18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.
15:00–18:00 Církevní střední škola Jana Boska
16:30–18:00 Střední zdravotnická škola
17:00–19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
17:00–19:00 Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
17:00–19:00 Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37
14. ledna 2021
08:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kralupy nad Vltavou
08:00–16:00 Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527
08:00–16:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická
08:00–16:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín
08:00–16:00 Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola
09:00–18:00 Střední průmyslová škola Strojírna Litvínov, spol. s r.o.
09:00–17:00 Střední škola a Mateřská škola, Liberec, Na Bojišti 15
09:00–16:00 Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova
10:00–16:00 Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
10:00–16:00 Střední odborná škola obchodní s.r.o.
10:00–16:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice
10:00–17:00 TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.
12:00–18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30
13:00–16:00 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu, hotelová škola Plzeň - Skvrňany
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
14:00–17:00 Střední průmyslová škola stavební, České Budějovice, Resslova 2
14:00–18:00 Střední odborné učiliště stavební, Opava
14:30–17:00 Střední škola průmyslová a umělecká, Opava
15:00–17:00 Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba
15:00–17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
15:00–17:00 Základní škola T.G.Masaryka a gymnázium Česká Kamenice
16:00–18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
17:30–20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
15. ledna 2021
08:00–17:00 Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II
10:00–18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Stanislava Kubra Středokluky
12:00–17:00 Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně
12:00–17:00 Střední škola André Citroëna Boskovice
13:00–17:00 Střední škola stavební - HORSTAV
14:00–18:00 Průmyslová střední škola Letohrad
15:00–18:00 Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.
16. ledna 2021
08:00–13:00 Průmyslová střední škola Letohrad
09:00–13:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613
09:00–15:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno
09:00–13:00 Církevní základní a střední škola Plzeň
09:00–11:00 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
09:00–12:00 Střední škola řemeslná, Jaroměř
09:00–12:00 První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové,s.r.o.
09:00–13:00 Střední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135
09:00–12:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.
10:00–13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Stanislava Kubra Středokluky
10:00–14:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
13:00–17:00 Střední odborná škola sociální u Matky Boží Jihlava
18. ledna 2021
07:00–08:00 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
10:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk, V Kolonii 1804
16:00–18:00 Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498
17:00–18:00 Střední pedagogická škola Futurum s. r. o.
19. ledna 2021
07:00–17:00 Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem
09:00–16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.
10:00–17:00 Integrovaná střední škola technická Mělník
10:00–18:00 Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská
13:00–18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
14:30–18:00 Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248
16:30–18:30 Střední průmyslová škola zeměměřická
20. ledna 2021
08:00–17:00 Soukromá střední odborná škola START
08:00–15:00 Střední odborná škola služeb (cestovního ruchu) s.r.o.
09:00–17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206
09:00–17:00 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice
12:00–18:00 Bohemia – Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.
21. ledna 2021
14:00–17:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice
14:30–17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
15:00–18:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
15:00–17:00 Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba
15:00–19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní Praha 1 Masná 18
17:00–18:00 Střední odborná škola logistických služeb
17:00–20:00 Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36
22. ledna 2021
09:00–17:00 Střední škola zemědělská, Přerov, Osmek 47
09:00–17:00 Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7
10:00–17:00 Střední škola v Semilech
10:00–14:00 Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem
10:00–15:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
10:00–16:00 Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T.G.Masaryka 788
14:00–18:00 Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují
23. ledna 2021
08:00–12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kralupy nad Vltavou
08:00–12:00 Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem
08:00–12:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
08:00–12:00 Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.
08:00–12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká
08:00–12:00 MESIT střední škola, o.p.s.
08:00–13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865
09:00–17:00 Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426
09:00–16:00 Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o.
09:00–12:00 Střední škola zemědělská, Přerov, Osmek 47
09:00–14:00 Hotelová škola Hradec Králové
09:00–13:00 Střední průmyslová škola zeměměřická
09:00–13:00 Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600
09:00–12:00 Albrechtova střední škola, Český Těšín
09:00–12:00 Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
10:00–13:00 Střední průmyslová škola na Proseku
10:00–15:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
25. ledna 2021
14:00–17:00 Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Trutnov
26. ledna 2021
08:00–16:00 Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol. s r.o.
08:00–17:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370
09:00–16:00 Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
15:30–17:30 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
27. ledna 2021
08:00–15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27
08:00–15:00 Manažerská akademie-střední odborná škola, s.r.o.
09:00–17:00 Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm
10:30–15:30 Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
14:00–18:00 Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola
17:00–19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
28. ledna 2021
14:30–17:00 Střední škola KNIH, o.p.s.
15:00–17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
29. ledna 2021
09:00–14:00 EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
1. února 2021
08:00–15:30 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
15:00–18:00 Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3
2. února 2021
09:00–17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206
11:00–17:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
15:00–18:00 AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.
16:00–18:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8
17:00–19:00 Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37
17:30–20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
3. února 2021
09:00–17:00 Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
14:00–17:30 Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.
14:00–19:00 Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí 1911
15:00–17:00 Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové
15:00–18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.
15:00–18:00 Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5
17:00–18:30 Obchodní akademie Dušní
4. února 2021
08:00–19:00 Gymnázium Duhovka s.r.o.
13:00–17:00 EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií Poděbrady
14:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice
14:30–17:00 Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, p.o.
17:00–18:00 Střední odborná škola logistických služeb
5. února 2021
12:00–17:00 Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně
14:00–17:30 Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13
6. února 2021
09:00–12:00 EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.
09:00–12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
09:00–12:00 Střední zdravotnická škola
09:00–16:00 Střední škola vizuální tvorby
09:00–14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice
09:30–12:30 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
8. února 2021
14:00–17:00 Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov
15:00–18:00 Církevní střední škola Jana Boska
9. února 2021
08:00–10:30 Waldorfské lyceum České Budějovice
09:00–16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.
09:00–17:00 Střední škola technická, Most
09:00–16:00 Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s. r. o.
10:00–16:00 Základní škola a střední škola waldorfská
13:30–15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
14:00–18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice
15:00–18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
15:00–18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
15:00–17:30 Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
10. února 2021
08:00–15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27
08:00–16:00 Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Železný Brod, Smetanovo zátiší 470
08:00–16:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.
09:00–17:00 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice
09:00–17:00 Střední škola živnostenská Sokolov
09:00–17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice
10:00–17:00 Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999
13:00–18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.
15:00–18:30 Gymnázium Kladno
16:00–18:00 ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
11. února 2021
08:00–16:00 Masarykova střední škola Letovice
08:00–12:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370
10:00–16:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice
12:00–18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30
13:00–16:00 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu, hotelová škola Plzeň - Skvrňany
14:00–17:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice
15:00–18:00 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka
15:00–17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
16:00–18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
12. února 2021
08:00–12:00 Střední škola řemeslná, Jaroměř
09:00–16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola
10:00–18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Stanislava Kubra Středokluky
13. února 2021
07:00–08:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola
09:00–13:00 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.
10:00–13:00 Střední průmyslová škola na Proseku
10:00–13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Stanislava Kubra Středokluky
10:00–15:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
15. února 2021
08:00–17:00 Střední škola, základní škola a mateřská škola pro zdravotně znevýhodněné
09:00–14:00 EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
16. února 2021
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
17. února 2021
07:45–18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum
09:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
16:00–18:00 Podkrušnohorské gymnázium, Most
18. února 2021
14:00–17:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice
20. února 2021
09:00–13:00 Střední škola stavební - HORSTAV
24. února 2021
14:30–17:00 Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s.
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
10. března 2021
10:00–16:00 Základní škola a střední škola waldorfská
17. března 2021
16:00–18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51
20. března 2021
09:00–16:00 Střední škola vizuální tvorby
24. března 2021
08:00–14:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Olomouc, Božetěchova 3
30. března 2021
13:00–17:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická
9. dubna 2021
10:00–16:00 Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22
12. dubna 2021
17:00–18:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 20
21. dubna 2021
09:00–16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola
24. dubna 2021
09:00–16:00 Střední škola vizuální tvorby
30. dubna 2021
09:00–15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
1. května 2021
09:00–15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
6. května 2021
14:30–17:00 Střední škola KNIH, o.p.s.
15. května 2021
09:00–16:00 Střední škola vizuální tvorby
Školy Online
© 2002–2020, Školy Online.