Facebook5,1 tis. To se mi líbí
Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Praha Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina
15. května 2021
09:00–16:00 Střední škola vizuální tvorby
28. května 2021
10:00–18:00 Waldorfské lyceum České Budějovice
1. září 2021
07:00–23:00 Střední uměleckoprůmyslová škola a Základní umělecká škola Zámeček s.r.o.
18. září 2021
09:00–16:00 Střední škola zemědělská, Přerov, Osmek 47
25. září 2021
09:00–16:00 Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí
7. října 2021
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
13. října 2021
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
14. října 2021
10:00–16:00 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu, hotelová škola Plzeň - Skvrňany
15. října 2021
14:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun
18. října 2021
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
20. října 2021
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
22. října 2021
08:00–12:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
09:00–17:00 Střední umělecká škola v Liberci s.r.o.
27. října 2021
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
4. listopadu 2021
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
6. listopadu 2021
08:00–12:00 Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13
8. listopadu 2021
14:30–17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
9. listopadu 2021
09:00–17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206
10. listopadu 2021
08:00–17:00 Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200G
09:00–18:00 Střední průmyslová škola Strojírna Litvínov, spol. s r.o.
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
12. listopadu 2021
13:00–16:30 Všeobecné a sportovní gymnázium, Vimperk, Pivovarská 69
13. listopadu 2021
08:00–12:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
17. listopadu 2021
08:00–15:00 Manažerská akademie-střední odborná škola, s.r.o.
20. listopadu 2021
09:00–12:00 Střední škola řemeslná, Jaroměř
09:00–12:00 Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
22. listopadu 2021
13:00–17:00 Střední škola AGC a.s.
23. listopadu 2021
08:00–17:00 Střední škola stavební a strojní, Teplice
13:00–17:00 Střední škola AGC a.s.
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
24. listopadu 2021
08:00–17:00 Střední škola stavební a strojní, Teplice
08:00–17:00 Střední škola stavební a strojní, Teplice
13:00–17:00 Střední škola AGC a.s.
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
25. listopadu 2021
13:00–17:00 Střední škola AGC a.s.
26. listopadu 2021
14:00–17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun
27. listopadu 2021
08:00–12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká
09:00–12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun
29. listopadu 2021
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
1. prosince 2021
08:00–14:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.
14:00–17:00 Církevní střední zdravotnická škola s.r.o., Brno
2. prosince 2021
08:00–16:00 Odborné učiliště a Základní škola, Křenovice
09:00–18:00 Střední průmyslová škola Strojírna Litvínov, spol. s r.o.
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
3. prosince 2021
09:00–16:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100
09:00–12:00 Střední škola řemeslná, Jaroměř
4. prosince 2021
09:00–12:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100
09:30–14:30 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno
10:00–14:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
7. prosince 2021
14:30–17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
8. prosince 2021
14:00–17:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
16:30–18:00 Střední zdravotnická škola
10. prosince 2021
09:00–11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
11. prosince 2021
08:00–12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká
09:30–14:30 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno
15. prosince 2021
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
8. ledna 2022
08:00–12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká
09:00–13:00 Střední škola AGC a.s.
10:00–14:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
11. ledna 2022
09:00–18:00 Střední průmyslová škola Strojírna Litvínov, spol. s r.o.
14:00–17:00 Církevní střední zdravotnická škola s.r.o., Brno
12. ledna 2022
07:00–08:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
14:00–17:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
16:30–18:00 Střední zdravotnická škola
13. ledna 2022
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
15. ledna 2022
08:00–12:00 Střední škola řemeslná, Jaroměř
09:00–12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun
18. ledna 2022
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
19. ledna 2022
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
22. ledna 2022
08:00–12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká
09:00–17:00 Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426
09:00–12:00 Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
09:30–14:30 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno
26. ledna 2022
08:00–15:00 Manažerská akademie-střední odborná škola, s.r.o.
28. ledna 2022
09:00–18:00 Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79
2. února 2022
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
14:00–18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
8. února 2022
10:00–16:00 Základní škola a střední škola waldorfská
15. února 2022
13:00–17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
16. února 2022
16:30–18:30 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
28. února 2022
08:00–16:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
Školy Online
© 2002–2021, Školy Online.