Logo Stredniskoly.cz
Mapa
Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Praha Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
19. října 2018
08:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440
13:00 – 16:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
14:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun
14:00 – 18:00 Střední škola stavební - HORSTAV
20. října 2018
09:00 – 13:00 Střední škola stavební - HORSTAV
09:00 – 13:00 Střední škola designu a módy, Prostějov
09:00 – 14:00 Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany , Zátiší 480
10:00 – 13:00 Střední škola designu Lysá nad Labem, příspěvková organizace
22. října 2018
08:00 – 16:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
13:00 – 17:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
23. října 2018
13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
15:30 – 18:00 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
24. října 2018
08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27
08:00 – 16:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace
14:00 – 18:00 EUROŠKOLA STRAKONICE, střední odborná škola, s.r.o.
25. října 2018
09:00 – 16:00 Střední škola designu a módy, Prostějov
31. října 2018
13:00 – 17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.
14:00 – 17:30 Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.
1. listopadu 2018
09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
10:00 – 14:00 Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18
15:30 – 18:00 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
2. listopadu 2018
07:30 – 17:00 Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace
08:00 – 12:30 Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové
08:00 – 15:00 Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, T. G. Masaryka 580, příspěvková ogranizace
08:00 – 15:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187
08:00 – 17:00 Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
08:00 – 17:00 Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
09:00 – 17:00 Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií, s.r.o.
12:00 – 17:00 Střední průmyslová škola stavební Pardubice
3. listopadu 2018
08:00 – 12:00 Švehlova střední škola polytechnická Prostějov
09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola stavební Pardubice
09:00 – 13:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187
09:00 – 14:00 Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany , Zátiší 480
09:00 – 17:00 Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií, s.r.o.
5. listopadu 2018
08:00 – 16:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
6. listopadu 2018
08:00 – 16:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
09:00 – 17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206
10:00 – 18:00 EUROŠKOLA STRAKONICE, střední odborná škola, s.r.o.
15:00 – 17:00 Základní škola T.G.Masaryka a gymnázium Česká Kamenice
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
15:00 – 18:00 Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s.r.o.
17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
7. listopadu 2018
08:00 – 13:00 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice
08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace
08:00 – 18:00 Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace
08:30 – 16:00 Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace
09:00 – 16:00 Střední škola obchodní a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Husova 9
09:00 – 16:00 Střední škola designu a módy, Prostějov
14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51
16:00 – 18:30 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1
8. listopadu 2018
07:00 – 17:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370
08:00 – 15:30 Třinecká obchodní akademie, spol. s r.o.
08:00 – 15:30 Městská střední odborná škola, nám. Míru 6, Klobouky u Brna, příspěvková organizace
08:00 – 17:00 Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18
08:00 – 17:30 Střední škola vizuální tvorby
09:00 – 14:00 Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
09:00 – 16:00 Střední škola obchodní a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Husova 9
09:00 – 16:00 Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s. r. o.
09:00 – 18:00 Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.
10:00 – 15:00 Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola
13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
13:00 – 17:00 EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií Poděbrady
14:00 – 17:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
14:00 – 18:00 Střední škola designu Lysá nad Labem, příspěvková organizace
14:30 – 18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145
15:00 – 17:00 EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
9. listopadu 2018
08:00 – 16:00 Vyšší odboná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
08:00 – 17:00 Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
09:00 – 16:00 Střední škola obchodní a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Husova 9
10:00 – 18:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra, Středokluky
10:30 – 16:00 Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
12:00 – 17:00 Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně
13:00 – 18:00 Průmyslová střední škola Letohrad
14:00 – 18:00 Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33
10. listopadu 2018
08:00 – 12:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
08:00 – 12:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
08:00 – 12:00 Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
08:00 – 13:00 Průmyslová střední škola Letohrad
08:00 – 13:00 Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace
09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
09:00 – 13:00 Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.
09:00 – 13:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934
09:00 – 16:00 Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace
09:00 – 16:00 Střední škola obchodní a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Husova 9
10:00 – 13:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra, Středokluky
12. listopadu 2018
09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
16:30 – 18:30 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka
13. listopadu 2018
09:00 – 13:30 Církevní základní a střední škola Plzeň (CIŠ Plzeň)
13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
14. listopadu 2018
08:00 – 13:00 Základní škola a Praktická škola Kutná Hora, příspěvková organizace
08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27
08:00 – 15:00 Manažerská akademie-střední odborná škola, s.r.o.
08:00 – 16:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace
08:00 – 16:30 Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s. r. o.
08:00 – 17:00 Soukromá střední odborná škola START
08:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440
08:00 – 18:00 Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Opava
09:00 – 17:00 Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7
14:30 – 17:00 Česko-anglické gymnázium s.r.o.
14:30 – 18:00 EUROŠKOLA STRAKONICE, střední odborná škola, s.r.o.
15. listopadu 2018
08:00 – 18:00 Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
10:00 – 16:00 Církevní konzervatoř Německého řádu
16:00 – 18:30 Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace
16. listopadu 2018
08:30 – 16:00 Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.
10:00 – 15:00 Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22
17. listopadu 2018
09:00 – 13:00 EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií Poděbrady
09:00 – 13:00 Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace
19. listopadu 2018
08:00 – 16:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická
14:30 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk, V Kolonii 1804
20. listopadu 2018
07:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
08:00 – 16:00 Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol. s r.o.
08:00 – 17:00 Obchodní akademie Neveklov
09:00 – 17:00 Základní škola a Střední škola
14:30 – 18:00 Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248
17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
21. listopadu 2018
08:00 – 16:00 Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové-Kukleny, Pražská 68
08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
09:00 – 14:00 Střední odborná škola a Základní škola Město Albrechtice, příspěvková organizace
17:00 – 19:00 Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
22. listopadu 2018
08:00 – 16:30 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T.G. Masaryka 4
09:00 – 16:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322
10:00 – 17:00 Soukromá hotelová škola Bukaschool s.r.o.
13:30 – 17:00 Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
15:00 – 18:00 AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.
15:30 – 18:00 Gymnázium da Vinci
17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
23. listopadu 2018
08:00 – 12:30 Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové
08:00 – 15:30 TRIVIS-Střední škola veřejnoprávní Vodňany,s.r.o
08:00 – 16:00 Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141
08:00 – 16:00 Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
08:00 – 16:00 Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
08:00 – 16:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická
08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664
08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II
09:00 – 12:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
09:00 – 16:00 Moravská střední škola s.r.o.
09:00 – 17:00 Střední průmyslová škola Hranice
09:00 – 17:00 Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s. r. o.
09:00 – 17:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
09:00 – 17:30 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
12:00 – 17:00 MESIT střední škola, o.p.s.
13:00 – 17:00 Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová
13:30 – 17:00 Střední škola služeb s.r.o.
14:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun
14:00 – 18:00 Stojanovo gymnázium, Velehrad
14:00 – 18:00 Střední škola stavební - HORSTAV
14:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205
24. listopadu 2018
08:00 – 11:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205
08:00 – 12:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440
08:00 – 12:00 Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová
08:00 – 12:00 Stojanovo gymnázium, Velehrad
08:00 – 12:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
08:00 – 12:00 Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II
08:00 – 12:00 Střední průmyslová škola Hranice
08:00 – 12:00 Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
08:00 – 12:00 MESIT střední škola, o.p.s.
08:00 – 13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865
09:00 – 12:00 Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T.G.Masaryka 788
09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun
09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664
09:00 – 12:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola stavební Pardubice
09:00 – 12:00 Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
09:00 – 12:00 Střední škola služeb s.r.o.
09:00 – 13:00 Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace
09:00 – 13:00 Střední škola stavební - HORSTAV
09:00 – 13:00 Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s. r. o.
09:00 – 13:00 Střední zdravotnická škola, Svitavy, Purkyňova 256
09:00 – 14:00 Hotelová škola Hradec Králové
09:00 – 17:30 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
10:00 – 12:00 Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s.r.o.
10:00 – 13:00 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice
10:00 – 15:00 Střední škola vizuální tvorby
10:00 – 15:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
26. listopadu 2018
13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
13:00 – 17:00 Střední škola knižní kultury, o. p. s.
17:00 – 19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
27. listopadu 2018
14:00 – 18:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace
14:00 – 18:00 Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
16:00 – 18:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8
16:30 – 18:00 Střední průmyslová škola zeměměřická
17:00 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní Praha 1 Masná 18
28. listopadu 2018
08:00 – 17:00 Obchodní akademie Neveklov
09:00 – 11:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
13:00 – 18:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
14:00 – 17:00 Střední odborná škola ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 600/I
14:00 – 17:30 Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.
15:00 – 18:00 Gymnázium Čakovice, Praha 9
16:00 – 18:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8
16:00 – 19:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.
16:30 – 18:00 Střední zdravotnická škola
29. listopadu 2018
09:00 – 17:00 Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
10:00 – 16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace
10:00 – 17:00 Hotelová škola s.r.o.
11:00 – 17:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
30. listopadu 2018
08:00 – 16:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Havlíčkův Brod
09:00 – 14:30 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100
09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
09:00 – 17:00 Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3
09:00 – 18:00 Střední škola vizuální tvorby
13:00 – 17:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice
1. prosince 2018
08:00 – 12:00 Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace
08:00 – 12:00 Střední škola zemědělská a ekologická a střední odborné učiliště chladící a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí
09:00 – 12:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace
09:00 – 12:00 Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3
09:00 – 12:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100
09:00 – 12:00 EUROŠKOLA STRAKONICE, střední odborná škola, s.r.o.
09:00 – 14:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
09:00 – 14:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice
09:00 – 15:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
09:00 – 15:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace
09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
09:00 – 18:00 Střední škola vizuální tvorby
10:00 – 13:00 Střední průmyslová škola strojnická, škola hl. m. Prahy
10:00 – 15:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
2. prosince 2018
09:00 – 18:00 Střední škola vizuální tvorby
3. prosince 2018
13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.
13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
14:00 – 17:00 Střední škola, základní škola a mateřská škola pro zdravotně znevýhodněné
17:00 – 18:30 Obchodní akademie Dušní
4. prosince 2018
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.
13:00 – 18:00 Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola
13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
14:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
5. prosince 2018
08:00 – 14:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.
08:00 – 16:00 Švehlova střední škola polytechnická Prostějov
08:00 – 16:30 Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s. r. o.
08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace
09:00 – 17:00 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace
09:00 – 17:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
10:00 – 17:00 Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.
13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.
15:00 – 17:00 EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
15:00 – 18:00 AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.
15:00 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
6. prosince 2018
07:00 – 08:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370
08:00 – 13:00 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice
08:30 – 13:00 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organiazce
09:00 – 16:00 Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, p.o.
09:00 – 16:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322
09:00 – 17:00 Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
09:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské
13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.
13:00 – 18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.
14:00 – 16:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
14:00 – 17:00 Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace
14:00 – 18:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace
14:30 – 18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145
15:00 – 17:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
7. prosince 2018
08:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
08:00 – 17:00 Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G
08:30 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Olomouc, Božetěchova 3
09:00 – 15:00 Církevní základní a střední škola Plzeň (CIŠ Plzeň)
09:00 – 17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
8. prosince 2018
08:00 – 12:00 Městská střední odborná škola, nám. Míru 6, Klobouky u Brna, příspěvková organizace
08:00 – 12:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
08:00 – 14:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187
09:00 – 11:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka
09:00 – 12:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.
09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
09:00 – 13:00 Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.
09:00 – 14:00 Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany , Zátiší 480
09:00 – 15:30 Třinecká obchodní akademie, spol. s r.o.
10:00 – 14:00 Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola
10:00 – 15:00 Střední odborné učiliště gastronomie
10:00 – 15:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
9. prosince 2018
08:00 – 12:00 MESIT střední škola, o.p.s.
11. prosince 2018
08:00 – 16:30 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T.G. Masaryka 4
08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
09:00 – 14:00 Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
10:00 – 17:30 Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace
14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
15:00 – 18:00 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka
16:00 – 19:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.
12. prosince 2018
08:00 – 14:00 Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště
08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27
08:00 – 18:00 Střední škola Pohoda s.r.o.
08:00 – 18:00 Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
09:00 – 13:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
09:00 – 18:00 Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram II, Balbínova 328
13:00 – 17:00 Vyšší odboná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace
13:00 – 18:00 Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.
14:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.
15:00 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
16:00 – 18:30 Střední odborná škola logistických služeb
13. prosince 2018
08:00 – 14:00 Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště
08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
14. prosince 2018
08:00 – 12:30 Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové
08:00 – 15:00 Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, T. G. Masaryka 580, příspěvková ogranizace
15. prosince 2018
09:00 – 12:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace
09:00 – 13:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934
09:00 – 13:00 Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace
09:00 – 15:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace
17. prosince 2018
09:00 – 14:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
19. prosince 2018
08:00 – 15:30 Střední odborná škola služeb (cestovního ruchu) s.r.o.
08:30 – 16:30 Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace
20. prosince 2018
09:00 – 14:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice
1. ledna 2019
08:00 – 13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865
5. ledna 2019
10:00 – 12:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
6. ledna 2019
09:00 – 17:00 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace
7. ledna 2019
08:00 – 16:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická
13:00 – 17:00 Střední škola knižní kultury, o. p. s.
13:00 – 18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
17:00 – 19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
8. ledna 2019
07:00 – 08:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370
08:00 – 15:30 Třinecká obchodní akademie, spol. s r.o.
10:00 – 15:00 Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola
10:00 – 17:30 Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace
13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
14:00 – 18:00 Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
9. ledna 2019
08:00 – 16:00 Gymnázium Pierra de Coubertina
08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace
08:00 – 18:00 Střední škola Pohoda s.r.o.
09:00 – 17:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
13:00 – 17:00 Vyšší odboná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace
13:00 – 18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.
14:00 – 16:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
14:00 – 17:30 Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.
14:30 – 17:00 Česko-anglické gymnázium s.r.o.
14:30 – 18:00 EUROŠKOLA STRAKONICE, střední odborná škola, s.r.o.
15:00 – 18:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace
15:00 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
15:00 – 18:00 Gymnázium Čakovice, Praha 9
15:00 – 18:00 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka
15:00 – 18:00 Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s.r.o.
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51
17:00 – 18:30 Obchodní akademie Dušní
10. ledna 2019
08:00 – 17:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace
09:00 – 14:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice
09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
10:00 – 16:00 Střední odborná škola obchodní s.r.o.
13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
14:30 – 18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145
15:00 – 17:00 Střední odborná škola waldorfská, Ostrava, p.o.
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola strojnická, škola hl. m. Prahy
16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
11. ledna 2019
08:00 – 14:00 Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18
08:00 – 15:30 TRIVIS-Střední škola veřejnoprávní Vodňany,s.r.o
08:00 – 16:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
10:00 – 18:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra, Středokluky
12:00 – 16:00 Střední škola zemědělská a ekologická a střední odborné učiliště chladící a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí
13:00 – 16:00 Střední škola obchodní a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Husova 9
13:00 – 17:00 Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G
14:00 – 18:00 Stojanovo gymnázium, Velehrad
12. ledna 2019
08:00 – 12:00 Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová
09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun
09:00 – 12:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace
09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322
09:00 – 12:00 Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram II, Balbínova 328
09:00 – 13:00 Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.
09:00 – 13:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934
09:00 – 13:00 Střední škola AGC a.s.
09:00 – 16:00 Střední škola obchodní a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Husova 9
10:00 – 13:00 AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.
10:00 – 13:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra, Středokluky
10:00 – 13:00 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice
10:00 – 15:00 Střední odborné učiliště gastronomie
14. ledna 2019
09:00 – 14:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
16:30 – 18:30 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka
15. ledna 2019
08:00 – 16:00 Švehlova střední škola polytechnická Prostějov
08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
08:00 – 18:00 Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
09:00 – 16:00 Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s. r. o.
09:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské
10:00 – 16:00 Základní škola a střední škola waldorfská
10:00 – 17:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187
10:00 – 17:00 Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace
14:00 – 17:00 Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace
14:00 – 18:00 Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace
14:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
15:00 – 17:00 Základní škola T.G.Masaryka a gymnázium Česká Kamenice
16:00 – 18:30 Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace
16. ledna 2019
08:00 – 13:00 Základní škola a Praktická škola Kutná Hora, příspěvková organizace
08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
08:00 – 16:00 Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové-Kukleny, Pražská 68
08:00 – 18:00 Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Opava
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
10:00 – 17:00 Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.
13:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Olomouc, Božetěchova 3
13:00 – 18:00 Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
14:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
17:00 – 19:00 Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
17. ledna 2019
08:00 – 16:30 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T.G. Masaryka 4
10:00 – 16:00 Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
13:00 – 15:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
15:00 – 17:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
16:00 – 19:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.
18. ledna 2019
07:30 – 17:00 Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace
08:00 – 16:00 Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace
08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II
09:00 – 17:00 Střední průmyslová škola Hranice
10:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T.G.Masaryka 788
12:00 – 17:00 Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně
13:00 – 18:00 Průmyslová střední škola Letohrad
14:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205
14:00 – 18:00 Střední odborná škola ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 600/I
19. ledna 2019
08:00 – 12:00 Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
08:00 – 13:00 Průmyslová střední škola Letohrad
08:00 – 13:00 Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace
08:30 – 12:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
09:00 – 12:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace
09:00 – 12:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.
09:00 – 12:00 Střední zdravotnická škola
09:00 – 13:00 Střední zdravotnická škola, Svitavy, Purkyňova 256
09:00 – 14:00 Církevní základní a střední škola Plzeň (CIŠ Plzeň)
09:00 – 17:00 Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace
21. ledna 2019
14:30 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk, V Kolonii 1804
22. ledna 2019
08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
16:30 – 18:00 Střední průmyslová škola zeměměřická
23. ledna 2019
08:00 – 17:00 Soukromá střední odborná škola START
09:00 – 13:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
09:00 – 14:00 Střední odborná škola a Základní škola Město Albrechtice, příspěvková organizace
09:00 – 17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206
13:00 – 18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
24. ledna 2019
09:00 – 14:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice
10:00 – 17:00 Soukromá hotelová škola Bukaschool s.r.o.
13:00 – 18:00 Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola
13:30 – 17:00 Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště
14:00 – 18:00 Gymnázium a střední odborná škola Chodov, příspěvková organizace
14:30 – 18:00 Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248
16:00 – 18:30 Střední odborná škola logistických služeb
17:00 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní Praha 1 Masná 18
25. ledna 2019
08:30 – 16:00 Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
09:00 – 17:00 Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7
13:30 – 17:00 Střední škola služeb s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33
26. ledna 2019
08:00 – 12:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
09:00 – 13:00 Střední průmyslová škola zeměměřická
09:00 – 13:00 Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace
09:00 – 14:00 Hotelová škola Hradec Králové
09:00 – 14:00 Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany , Zátiší 480
09:00 – 15:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
09:00 – 15:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace
09:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské
10:00 – 12:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
29. ledna 2019
08:00 – 15:30 Střední odborná škola služeb (cestovního ruchu) s.r.o.
08:00 – 16:00 Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol. s r.o.
10:30 – 16:00 Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
11:00 – 17:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická
13:00 – 16:30 Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s.r.o.
13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
14:00 – 18:00 Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
30. ledna 2019
08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27
09:00 – 13:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
09:00 – 17:00 Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3
1. února 2019
09:00 – 15:00 EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
4. února 2019
08:00 – 16:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
15:00 – 18:00 Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3
15:00 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
5. února 2019
09:00 – 17:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100
13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
15:00 – 17:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
15:00 – 17:00 Střední odborná škola LIVA s.r.o.
16:30 – 18:30 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka
17:00 – 18:30 Obchodní akademie Dušní
17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky
6. února 2019
08:00 – 16:00 Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Železný Brod, Smetanovo zátiší 470, příspěvková organizace
08:00 – 16:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.
08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace
09:00 – 15:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola strojnická, škola hl. m. Prahy
16:30 – 18:00 Střední zdravotnická škola
7. února 2019
13:00 – 17:00 EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií Poděbrady
14:00 – 17:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice
14:30 – 17:00 Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, p.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
16:00 – 18:30 Střední odborná škola logistických služeb
8. února 2019
08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
10:00 – 18:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra, Středokluky
9. února 2019
09:00 – 14:00 Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany , Zátiší 480
10:00 – 15:00 Střední škola vizuální tvorby
12. února 2019
07:00 – 08:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370
09:00 – 16:00 Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s. r. o.
14:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
15:00 – 18:00 AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.
13. února 2019
08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27
09:00 – 13:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
14:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.
14. února 2019
14:00 – 17:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice
15:00 – 18:00 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka
15. února 2019
08:00 – 15:00 Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, T. G. Masaryka 580, příspěvková ogranizace
12:00 – 17:00 Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně
13:00 – 16:00 Střední škola obchodní a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Husova 9
14:00 – 18:00 Střední škola stavební - HORSTAV
16. února 2019
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace
09:00 – 13:00 Střední škola stavební - HORSTAV
09:00 – 13:00 Střední zdravotnická škola, Svitavy, Purkyňova 256
09:00 – 14:00 Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové-Kukleny, Pražská 68
09:00 – 17:00 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace
20. února 2019
08:00 – 16:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace
16:00 – 18:00 Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace
21. února 2019
14:00 – 17:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice
22. února 2019
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
27. února 2019
14:30 – 17:00 Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s.
28. února 2019
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
9. března 2019
10:00 – 15:00 Střední škola vizuální tvorby
12. března 2019
13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
13. března 2019
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51
23. března 2019
10:00 – 16:00 Základní škola a střední škola waldorfská
6. dubna 2019
10:00 – 15:00 Střední škola vizuální tvorby
12. dubna 2019
09:00 – 18:00 Střední škola vizuální tvorby
10:00 – 16:00 Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22
13. dubna 2019
10:00 – 18:00 Střední škola vizuální tvorby
14. dubna 2019
10:00 – 18:00 Střední škola vizuální tvorby
24. dubna 2019
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
3. května 2019
09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
4. května 2019
09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
11. května 2019
10:00 – 15:00 Střední škola vizuální tvorby
25. května 2019
09:00 – 15:00 Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany , Zátiší 480
30. května 2019
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
15. června 2019
10:00 – 18:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

Termíny dnů otevřených dveří můžete vložit po registraci školy. Základní prezentace START je zdarma.

Naše katalogy škol

Školy Online
© 2002–2018, Školy Online.