Logo Stredniskoly.cz

Dny otevřených dveří – Praha

Zobrazuji 145 termínů dnů otevřených dveří

Zpět na celou ČR

Obvody: Praha 1 (23), Praha 2 (11), Praha 3 (1), Praha 4 (36), Praha 5 (10), Praha 6 (1), Praha 7 (6), Praha 8 (9), Praha 9 (32), Praha 10 (16)
Mapa
Praha 1 Praha 2 Praha 3 Praha 4 Praha 5 Praha 6 Praha 7 Praha 8 Praha 9 Praha 10
29. listopadu 2014
09:30 – 16:30 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
10:00 – 16:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
1. prosince 2014
13:00 – 16:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.
13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
14:00 – 16:00 Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.
2. prosince 2014
13:00 – 18:00 Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií
3. prosince 2014
08:00 – 14:00 Střední škola - Waldorfské lyceum
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
17:00 – 18:30 Střední škola - Waldorfské lyceum
17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára
4. prosince 2014
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
5. prosince 2014
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
6. prosince 2014
09:00 – 15:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
8. prosince 2014
15:00 – 19:00 Karlínské gymnázium, Praha 8, Pernerova 25
16:00 – 18:00 Střední odborná škola logistických služeb
16:00 – 18:00 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s. r. o.
9. prosince 2014
10:00 – 15:00 Základní škola a střední škola waldorfská
12:00 – 18:00 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.
14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště
15:00 – 17:30 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
16:30 – 18:00 Střední průmyslová škola zeměměřická
10. prosince 2014
09:00 – 14:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
15:00 – 18:00 Střední odborné učiliště obchodní, Praha 2, Belgická 29
15:00 – 18:00 Anglicko-české gymnázium AMAZON
16:30 – 18:30 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
17:30 – 19:30 Soukromá střední škola výpočetní techniky
11. prosince 2014
14:00 – 16:00 EKO GYMNÁZIUM Praha o.p.s.
13. prosince 2014
10:00 – 13:00 Střední průmyslová škola na Proseku
10:00 – 16:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
17. prosince 2014
15:00 – 18:00 Anglicko-české gymnázium AMAZON
1. ledna 2015
07:00 – 08:00 Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II.
5. ledna 2015
14:00 – 16:00 Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.
6. ledna 2015
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií
17:00 – 19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
7. ledna 2015
15:00 – 18:00 Anglicko-české gymnázium AMAZON
15:30 – 17:30 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola na Proseku
16:00 – 18:00 Střední odborná škola logistických služeb
16:30 – 18:30 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
8. ledna 2015
15:00 – 17:30 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
9. ledna 2015
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
10. ledna 2015
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
12. ledna 2015
09:00 – 17:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
13:00 – 17:00 Střední škola knižní kultury, o. p. s.
15:00 – 17:00 Střední odborná škola specializační a Vyšší odborná škola ARITA, spol. s r. o.
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
16:00 – 18:00 Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498
16:00 – 18:00 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s. r. o.
13. ledna 2015
13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
14:30 – 18:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára
14. ledna 2015
10:00 – 15:00 Základní škola a střední škola waldorfská
10:30 – 18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
12:00 – 18:00 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.
14:00 – 15:30 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské
14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
15:00 – 18:00 Anglicko-české gymnázium AMAZON
16:00 – 18:00 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1
16:30 – 18:00 Střední zdravotnická škola Praha 10
17:00 – 19:00 Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
15. ledna 2015
14:00 – 16:00 EKO GYMNÁZIUM Praha o.p.s.
15:00 – 18:00 Střední odborné učiliště obchodní, Praha 2, Belgická 29
16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
17. ledna 2015
10:00 – 15:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
10:00 – 15:00 Střední odborné učiliště gastronomie
19. ledna 2015
15:00 – 18:00 Gymnázium, Praha 2, Botičská 1
20. ledna 2015
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
14:30 – 18:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
15:00 – 17:30 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
15:00 – 19:00 Trojské gymnázium s.r.o.
16:30 – 18:00 Střední průmyslová škola zeměměřická
17:30 – 19:30 Soukromá střední škola výpočetní techniky
21. ledna 2015
08:00 – 14:00 Střední škola - Waldorfské lyceum
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské
14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
15:00 – 18:00 Anglicko-české gymnázium AMAZON
16:30 – 18:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
17:00 – 18:30 Střední škola - Waldorfské lyceum
22. ledna 2015
17:00 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní
24. ledna 2015
10:00 – 13:00 Střední průmyslová škola na Proseku
10:00 – 15:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
26. ledna 2015
16:00 – 18:00 Střední odborná škola logistických služeb
27. ledna 2015
14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště
17:00 – 18:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
28. ledna 2015
08:00 – 18:00 Soukromá střední odborná škola START
08:00 – 18:30 Gymnázium Thomase Manna
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
15:00 – 18:00 Anglicko-české gymnázium AMAZON
16:30 – 18:30 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára
30. ledna 2015
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
3. února 2015
14:30 – 18:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
15:00 – 18:00 Střední odborné učiliště obchodní, Praha 2, Belgická 29
4. února 2015
13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
15:00 – 18:00 Anglicko-české gymnázium AMAZON
16:00 – 18:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola na Proseku
5. února 2015
13:00 – 18:00 Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola
15:00 – 17:30 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
7. února 2015
09:00 – 15:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
10:00 – 15:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
9. února 2015
16:00 – 18:00 Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498
10. února 2015
14:00 – 17:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště
11. února 2015
14:00 – 15:30 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské
15:00 – 18:00 Anglicko-české gymnázium AMAZON
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
16:30 – 18:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
16:30 – 18:30 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
12. února 2015
10:00 – 17:00 Německá škola v Praze s.r.o. zahraniční škola a gymnázium
16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára
16. února 2015
09:00 – 17:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
17:30 – 19:30 Soukromá střední škola výpočetní techniky
17. února 2015
14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště
14:30 – 18:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
15:00 – 17:30 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
18. února 2015
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské
14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
15:00 – 18:00 Anglicko-české gymnázium AMAZON
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola na Proseku
16:30 – 18:00 Střední zdravotnická škola Praha 10
19. února 2015
09:30 – 14:00 Trojské gymnázium s.r.o.
21. února 2015
10:00 – 15:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
25. února 2015
16:30 – 18:30 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
27. února 2015
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
4. března 2015
15:00 – 18:00 Anglicko-české gymnázium AMAZON
10. března 2015
15:00 – 17:30 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
11. března 2015
14:00 – 15:30 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
15:00 – 18:00 Anglicko-české gymnázium AMAZON
15:30 – 17:30 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola
24. března 2015
15:00 – 17:30 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
16. dubna 2015
14:00 – 17:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní

Termíny dnů otevřených dveří můžete vložit po registraci školy. Základní prezentace START je zdarma.

Naše katalogy škol

Školy Online
© 2002–2014, Školy Online.