Logo Stredniskoly.cz

Dny otevřených dveří – Praha

Zobrazuji 200 termínů dnů otevřených dveří

Zpět na celou ČR

Obvody: Praha 1 (16), Praha 2 (14), Praha 3 (5), Praha 4 (19), Praha 5 (10), Praha 6 (2), Praha 7 (10), Praha 8 (13), Praha 9 (31), Praha 10 (80)
Mapa
Praha 1 Praha 2 Praha 3 Praha 4 Praha 5 Praha 6 Praha 7 Praha 8 Praha 9 Praha 10
27. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
29. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
3. října 2016
14:00 – 16:00 Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.
4. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
5. října 2016
09:00 – 17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.
15:00 – 18:00 Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola (VOŠUP a SUPŠ)
6. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
11. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 15:30 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště
12. října 2016
14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
15:00 – 18:00 Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola (VOŠUP a SUPŠ)
13. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 17:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
15. října 2016
10:00 – 15:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
17. října 2016
09:00 – 13:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
18. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
19. října 2016
13:00 – 17:30 ART ECON - Střední škola, s.r.o.
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
16:00 – 19:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299
20. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
17:00 – 17:00 Gymnázium Přírodní škola
25. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
1. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
2. listopadu 2016
13:00 – 17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola
3. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
16:00 – 18:00 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s. r. o.
17:00 – 19:00 PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o.
5. listopadu 2016
09:00 – 12:00 Střední škola automobilní a informatiky
7. listopadu 2016
14:00 – 16:00 Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.
8. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
9. listopadu 2016
08:00 – 17:00 Soukromá střední odborná škola START
14:00 – 17:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
15:00 – 18:00 Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola (VOŠUP a SUPŠ)
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola na Proseku
10. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14. listopadu 2016
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
17:00 – 18:30 Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II.
17:00 – 18:30 Střední odborná škola sociální sv. Zdislavy
15. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 15:30 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
17:00 – 19:00 Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
16. listopadu 2016
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
22. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
17:00 – 18:30 Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II.
17:00 – 18:30 Střední odborná škola sociální sv. Zdislavy
23. listopadu 2016
16:30 – 18:00 Střední zdravotnická škola Praha 10
24. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
28. listopadu 2016
16:00 – 18:00 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s. r. o.
29. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
13:00 – 17:30 ART ECON - Střední škola, s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště
16:00 – 19:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8
17:00 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní
30. listopadu 2016
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola na Proseku
16:00 – 19:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299
17:00 – 19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
1. prosince 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
3. prosince 2016
09:00 – 13:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299
09:00 – 14:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
09:00 – 15:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
10:00 – 15:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
5. prosince 2016
14:00 – 16:00 Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.
6. prosince 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 15:30 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
16:30 – 19:00 Střední průmyslová škola zeměměřická
7. prosince 2016
13:00 – 18:00 Střední škola obchodní, Praha 2, Belgická 29
15:30 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
16:00 – 19:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299
16:30 – 18:00 Střední zdravotnická škola Praha 10
8. prosince 2016
08:00 – 18:30 Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o.
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
15:00 – 17:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
15:00 – 18:00 Střední škola automobilní a informatiky
16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
9. prosince 2016
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
10. prosince 2016
10:00 – 13:00 Střední průmyslová škola na Proseku
10:00 – 14:30 Střední odborné učiliště gastronomie
10:00 – 15:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
12. prosince 2016
13:00 – 17:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
16:00 – 18:00 Střední odborná škola logistických služeb
13. prosince 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 15:00 Gymnázium Přírodní škola
17:00 – 19:00 PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o.
14. prosince 2016
14:00 – 17:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
15. prosince 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
3. ledna 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
4. ledna 2017
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola na Proseku
16:00 – 18:00 Střední odborná škola logistických služeb
5. ledna 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
6. ledna 2017
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
7. ledna 2017
09:00 – 13:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299
10:00 – 12:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
9. ledna 2017
14:00 – 16:00 Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
10. ledna 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
13:00 – 18:00 Střední škola obchodní, Praha 2, Belgická 29
14:00 – 15:30 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
11. ledna 2017
08:00 – 18:30 Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o.
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
15:30 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola
17:00 – 19:00 Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
17:00 – 19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
12. ledna 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 17:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
14. ledna 2017
10:00 – 14:30 Střední odborné učiliště gastronomie
16. ledna 2017
13:00 – 17:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
14:00 – 17:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
16:00 – 18:00 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s. r. o.
17. ledna 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
18. ledna 2017
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
16:00 – 19:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299
19. ledna 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 17:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
17:00 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní
21. ledna 2017
09:00 – 12:00 Střední zdravotnická škola Praha 10
10:00 – 13:00 Střední průmyslová škola na Proseku
10:00 – 15:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
24. ledna 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
16:30 – 19:00 Střední průmyslová škola zeměměřická
17:00 – 19:00 PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o.
25. ledna 2017
08:00 – 17:00 Soukromá střední odborná škola START
13:00 – 18:00 Střední škola obchodní, Praha 2, Belgická 29
17:00 – 18:30 Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II.
26. ledna 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
16:00 – 18:00 Střední odborná škola logistických služeb
17:00 – 18:30 Střední odborná škola sociální sv. Zdislavy
27. ledna 2017
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
28. ledna 2017
10:00 – 12:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
31. ledna 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
1. února 2017
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
16:00 – 19:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299
2. února 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
7. února 2017
15:00 – 18:00 Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola (VOŠUP a SUPŠ)
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
8. února 2017
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky
13. února 2017
08:00 – 18:30 Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
17:00 – 17:00 Gymnázium Přírodní škola
14. února 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 15:30 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
15. února 2017
14:00 – 17:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola na Proseku
16. února 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
15:00 – 18:00 Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola (VOŠUP a SUPŠ)
15:00 – 18:00 Střední škola automobilní a informatiky
16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.
21. února 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
22. února 2017
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
15:30 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
23. února 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
24. února 2017
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
28. února 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
2. března 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
7. března 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 15:30 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.
14:00 – 17:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
9. března 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
14. března 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
16. března 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
21. března 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
22. března 2017
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola
23. března 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
28. března 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
30. března 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
4. dubna 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
6. dubna 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
11. dubna 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
9. května 2017
14:00 – 16:00 PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o.
6. června 2017
14:00 – 16:00 PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o.
23. listopadu 2017
09:00 – 17:00 Základní škola a Střední škola

Termíny dnů otevřených dveří můžete vložit po registraci školy. Základní prezentace START je zdarma.

Naše katalogy škol

Školy Online
© 2002–2016, Školy Online.