Logo Stredniskoly.cz

Dny otevřených dveří – Praha

Zobrazuji 129 termínů dnů otevřených dveří

Zpět na celou ČR

Obvody: Praha 1 (11), Praha 2 (14), Praha 4 (14), Praha 5 (10), Praha 7 (6), Praha 8 (2), Praha 9 (22), Praha 10 (50)
Mapa
Praha 1 Praha 2 Praha 4 Praha 5 Praha 7 Praha 8 Praha 9 Praha 10
1. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
6. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
8. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
13. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14. září 2016
13:00 – 17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.
15. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
20. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště
22. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
27. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
29. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
4. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
5. října 2016
09:00 – 17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.
6. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
11. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště
12. října 2016
14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
13. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 17:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
17. října 2016
09:00 – 13:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
18. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
19. října 2016
13:00 – 17:30 ART ECON - Střední škola, s.r.o.
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
20. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
17:00 – 17:00 Gymnázium Přírodní škola
25. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
1. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
2. listopadu 2016
13:00 – 17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
3. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
16:00 – 18:00 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s. r. o.
8. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
9. listopadu 2016
08:00 – 17:00 Soukromá střední odborná škola START
14:00 – 17:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
10. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14. listopadu 2016
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
17:00 – 18:30 Střední odborná škola sociální sv. Zdislavy
17:00 – 18:30 Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II.
15. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
16. listopadu 2016
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
22. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
17:00 – 18:30 Střední odborná škola sociální sv. Zdislavy
17:00 – 18:30 Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II.
23. listopadu 2016
16:30 – 18:00 Střední zdravotnická škola Praha 10
24. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
28. listopadu 2016
16:00 – 18:00 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s. r. o.
29. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště
16:00 – 19:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8
17:00 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní
30. listopadu 2016
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
17:00 – 19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
1. prosince 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
3. prosince 2016
09:00 – 14:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
09:00 – 15:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
6. prosince 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
16:30 – 19:00 Střední průmyslová škola zeměměřická
7. prosince 2016
13:00 – 18:00 Střední škola obchodní, Praha 2, Belgická 29
15:30 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
16:30 – 18:00 Střední zdravotnická škola Praha 10
8. prosince 2016
08:00 – 18:30 Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o.
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
15:00 – 17:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
9. prosince 2016
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
10. prosince 2016
10:00 – 14:30 Střední odborné učiliště gastronomie
12. prosince 2016
13:00 – 17:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
13. prosince 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 15:00 Gymnázium Přírodní škola
14. prosince 2016
14:00 – 17:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
15. prosince 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
6. ledna 2017
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
7. ledna 2017
10:00 – 12:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
9. ledna 2017
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
10. ledna 2017
13:00 – 18:00 Střední škola obchodní, Praha 2, Belgická 29
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
11. ledna 2017
08:00 – 18:30 Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o.
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
15:30 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
17:00 – 19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
12. ledna 2017
14:00 – 17:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
14. ledna 2017
10:00 – 14:30 Střední odborné učiliště gastronomie
16. ledna 2017
13:00 – 17:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
14:00 – 17:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
16:00 – 18:00 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s. r. o.
17. ledna 2017
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
19. ledna 2017
15:00 – 17:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
17:00 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní
21. ledna 2017
09:00 – 12:00 Střední zdravotnická škola Praha 10
10:00 – 15:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
24. ledna 2017
16:30 – 19:00 Střední průmyslová škola zeměměřická
25. ledna 2017
08:00 – 17:00 Soukromá střední odborná škola START
13:00 – 18:00 Střední škola obchodní, Praha 2, Belgická 29
17:00 – 18:30 Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II.
26. ledna 2017
17:00 – 18:30 Střední odborná škola sociální sv. Zdislavy
27. ledna 2017
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
28. ledna 2017
10:00 – 12:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
31. ledna 2017
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
1. února 2017
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
7. února 2017
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
13. února 2017
08:00 – 18:30 Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
17:00 – 17:00 Gymnázium Přírodní škola
15. února 2017
14:00 – 17:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
16. února 2017
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
22. února 2017
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
15:30 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
24. února 2017
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
7. března 2017
14:00 – 17:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
9. března 2017
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
23. listopadu 2017
09:00 – 17:00 Základní škola a Střední škola

Termíny dnů otevřených dveří můžete vložit po registraci školy. Základní prezentace START je zdarma.

Naše katalogy škol

Školy Online
© 2002–2016, Školy Online.