Logo Stredniskoly.cz
Mapa
Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Praha Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
31. května 2016
15:30 – 17:30 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
1. června 2016
08:00 – 09:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Lipová - lázně 458
08:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební, Jeseník, Dukelská 1240
9. června 2016
14:00 – 16:00 PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o.
15. června 2016
15:00 – 17:30 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice
17:00 – 18:30 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice
18. června 2016
08:00 – 14:00 Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace
24. června 2016
08:00 – 16:00 Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace
28. června 2016
15:30 – 17:30 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
6. září 2016
10:00 – 12:00 Střední škola služeb s.r.o.
16. září 2016
09:00 – 15:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
20. září 2016
14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště
1. října 2016
09:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340
5. října 2016
08:30 – 14:30 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.
14:00 – 17:00 Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
11. října 2016
14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště
12. října 2016
09:00 – 16:00 Střední škola Sion High School, Hradec Králové (Střední pedagogická škola, střední sportovní škola a gymnázium)
13. října 2016
14:00 – 17:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
17. října 2016
09:00 – 13:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
19. října 2016
15:00 – 17:00 Střední hotelová škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.
21. října 2016
08:00 – 12:00 Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové
09:00 – 15:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
31. října 2016
08:00 – 13:00 Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405
2. listopadu 2016
08:00 – 16:30 Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s. r. o.
08:30 – 14:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
3. listopadu 2016
08:30 – 14:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
4. listopadu 2016
08:00 – 12:00 Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové
5. listopadu 2016
08:00 – 12:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
8. listopadu 2016
14:30 – 18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145
9. listopadu 2016
13:00 – 17:00 Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace
14:00 – 17:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
14. listopadu 2016
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
18. listopadu 2016
12:00 – 17:00 Střední škola a Základní škola, Oselce
19. listopadu 2016
09:00 – 13:00 Střední škola a Základní škola, Oselce
21. listopadu 2016
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola Nová Paka
22. listopadu 2016
08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
23. listopadu 2016
07:00 – 16:00 Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4
15:00 – 17:00 Střední hotelová škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.
24. listopadu 2016
07:00 – 16:00 Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4
08:00 – 16:00 Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol. s r.o.
25. listopadu 2016
08:00 – 16:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Havlíčkův Brod
08:00 – 16:00 Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141
08:00 – 17:00 Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
09:00 – 15:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
09:00 – 17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
14:30 – 17:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100
26. listopadu 2016
08:00 – 13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865
09:00 – 12:00 Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
09:00 – 12:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100
29. listopadu 2016
14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště
17:00 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní
30. listopadu 2016
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
17:00 – 19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
1. prosince 2016
07:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.
2. prosince 2016
08:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340
3. prosince 2016
08:00 – 12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
09:00 – 11:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340
5. prosince 2016
08:30 – 13:00 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organiazce
13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.
6. prosince 2016
08:00 – 16:00 Třinecká obchodní akademie, spol. s r.o.
08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
10:00 – 16:00 Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace
13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.
13:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
14:30 – 18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145
7. prosince 2016
08:00 – 17:00 Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s. r. o.
13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.
14:00 – 16:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
14:00 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
15:30 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
8. prosince 2016
08:00 – 17:00 Odborné učiliště, Křenovice 8
10:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské
12:30 – 17:00 Střední zdravotnická škola Evangelické akademie
13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
9. prosince 2016
08:00 – 12:00 Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra, Středokluky
10. prosince 2016
08:00 – 13:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
12. prosince 2016
13:00 – 17:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
14. prosince 2016
09:00 – 17:00 Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
14:00 – 17:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
14:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.
15. prosince 2016
08:30 – 16:00 Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace
1. ledna 2017
07:00 – 08:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Lipová - lázně 458
7. ledna 2017
09:00 – 13:00 Střední škola AGC a.s.
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
9. ledna 2017
08:00 – 13:00 Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola Nová Paka
10. ledna 2017
08:00 – 16:00 Třinecká obchodní akademie, spol. s r.o.
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
14:30 – 18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145
11. ledna 2017
14:00 – 16:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
14:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.
14:00 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
15:30 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
17:00 – 19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
12. ledna 2017
14:00 – 17:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
13. ledna 2017
14:30 – 17:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100
14. ledna 2017
08:00 – 12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
09:00 – 12:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100
16. ledna 2017
13:00 – 17:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
14:00 – 17:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
17. ledna 2017
10:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské
13:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
19. ledna 2017
17:00 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní
20. ledna 2017
09:00 – 15:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
21. ledna 2017
08:00 – 13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865
08:30 – 12:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
09:00 – 17:00 Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace
24. ledna 2017
08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
1. února 2017
08:00 – 12:30 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
3. února 2017
08:00 – 16:00 Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4
08:00 – 16:00 Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4
7. února 2017
08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
8. února 2017
14:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.
15:00 – 17:00 Střední hotelová škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.
9. února 2017
09:00 – 17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
10:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské
10. února 2017
08:00 – 17:00 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.
09:00 – 15:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
11. února 2017
10:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské
13. února 2017
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
14. února 2017
13:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
15. února 2017
08:00 – 12:30 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
14:00 – 17:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
18. února 2017
08:00 – 12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
22. února 2017
14:00 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
15:30 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
7. března 2017
14:00 – 17:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
15. března 2017
14:30 – 17:00 Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s.
14. června 2017
15:00 – 16:30 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice
23. listopadu 2017
09:00 – 17:00 Základní škola a Střední škola
1. ledna 2018
07:00 – 08:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Lipová - lázně 458

Termíny dnů otevřených dveří můžete vložit po registraci školy. Základní prezentace START je zdarma.

Naše katalogy škol

Školy Online
© 2002–2016, Školy Online.