Logo Stredniskoly.cz
Mapa
Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Praha Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
25. srpna 2016
10:00 – 14:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
26. srpna 2016
07:00 – 15:00 IUVENTAS - Soukromé gymnázium a Střední odborná škola s.r.o.
1. září 2016
08:00 – 15:00 Euroškola Strakonice střední odborná škola s.r.o. - hotelová a ekonomická škola
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
5. září 2016
08:00 – 14:00 Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí
6. září 2016
10:00 – 12:00 Střední škola služeb s.r.o.
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
8. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
12. září 2016
08:00 – 16:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
13. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14. září 2016
10:00 – 18:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace
13:00 – 17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.
15. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
16. září 2016
09:00 – 15:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
17. září 2016
10:00 – 17:00 Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Železný Brod, Smetanovo zátiší 470, příspěvková organizace
18. září 2016
10:00 – 15:30 Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Železný Brod, Smetanovo zátiší 470, příspěvková organizace
19. září 2016
08:00 – 16:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
20. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště
22. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
26. září 2016
08:00 – 16:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
27. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
29. září 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
1. října 2016
09:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340
3. října 2016
08:00 – 16:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
4. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
5. října 2016
08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace
08:30 – 14:30 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.
08:30 – 16:30 ART ECON - Střední škola, s.r.o.
09:00 – 17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.
14:00 – 17:00 Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
6. října 2016
09:00 – 17:00 Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
7. října 2016
12:00 – 17:00 Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně
11. října 2016
08:00 – 17:00 Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, příspěvková organizace
09:00 – 17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště
12. října 2016
14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
13. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 17:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
15. října 2016
08:00 – 13:00 Průmyslová střední škola Letohrad
09:00 – 13:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934
17. října 2016
09:00 – 13:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
18. října 2016
12:00 – 14:00 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
19. října 2016
08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
08:30 – 16:00 Střední škola Sion High School, Hradec Králové (Střední pedagogická škola, střední sportovní škola a gymnázium)
09:00 – 17:00 Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Tábor, Jiráskova 1615
12:00 – 14:00 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace
13:00 – 17:30 ART ECON - Střední škola, s.r.o.
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
15:00 – 17:00 Střední hotelová škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.
20. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola s.r.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
17:00 – 17:00 Gymnázium Přírodní škola
21. října 2016
08:00 – 12:00 Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové
08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště zemědělské, Chvaletice, Žižkova 139
09:00 – 15:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
13:00 – 17:00 Střední škola stavební - HORSTAV
22. října 2016
08:00 – 12:00 Střední odborné učiliště zemědělské, Chvaletice, Žižkova 139
08:00 – 12:00 Střední škola stavební - HORSTAV
09:00 – 15:00 Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola s.r.o.
25. října 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
26. října 2016
14:00 – 16:00 EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
31. října 2016
08:00 – 13:00 Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405
09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
1. listopadu 2016
09:00 – 17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 17:00 Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, příspěvková organizace
2. listopadu 2016
08:00 – 16:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace
08:00 – 16:30 Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s. r. o.
08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace
08:30 – 14:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
13:00 – 17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
3. listopadu 2016
08:00 – 16:00 Třinecká obchodní akademie, spol. s r.o.
08:30 – 14:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
08:30 – 16:00 Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace
09:00 – 17:00 Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o.
09:00 – 18:00 Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s.
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
15:00 – 18:00 Vzdělávací institut INTEGRA BRNO - gymnázium, základní škola a mateřská škola, s.r.o.
15:00 – 18:00 EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.
16:00 – 18:00 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s. r. o.
4. listopadu 2016
08:00 – 12:00 Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové
08:00 – 15:00 Střední škola technická a gastronomická Blansko, příspěvková organizace
08:00 – 17:00 Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
09:00 – 17:00 Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií, s.r.o.
12:00 – 18:00 Střední průmyslová škola stavební Pardubice
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
15:00 – 18:00 EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.
5. listopadu 2016
08:00 – 12:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
09:00 – 13:00 Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
09:00 – 17:00 Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií, s.r.o.
7. listopadu 2016
16:00 – 17:00 Sportovní gymnázium Plzeň
8. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:30 – 18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
9. listopadu 2016
08:00 – 17:00 Soukromá střední odborná škola START
13:00 – 17:00 Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace
14:00 – 17:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
10. listopadu 2016
08:00 – 15:30 Městská střední odborná škola, nám. Míru 6, Klobouky u Brna, příspěvková organizace
09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
09:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Polička, Čs. armády 485
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
11. listopadu 2016
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
08:00 – 16:00 Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí
08:00 – 16:00 Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace
08:00 – 17:00 Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace
08:00 – 17:00 Vyšší odboná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace
12:00 – 17:00 Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně
13:30 – 16:00 Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Vimperk, Pivovarská 69
12. listopadu 2016
08:00 – 12:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
08:00 – 12:00 Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí
09:00 – 13:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934
14. listopadu 2016
08:00 – 13:00 Základní škola a Praktická škola, Kutná Hora
08:30 – 12:30 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
17:00 – 18:30 Střední odborná škola sociální sv. Zdislavy
17:00 – 18:30 Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II.
15. listopadu 2016
08:30 – 16:00 Střední škola Sion High School, Hradec Králové (Střední pedagogická škola, střední sportovní škola a gymnázium)
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 16:00 EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
16. listopadu 2016
08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
18. listopadu 2016
12:00 – 17:00 Střední škola a Základní škola, Oselce
19. listopadu 2016
09:00 – 13:00 Střední škola a Základní škola, Oselce
09:00 – 15:00 Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola s.r.o.
21. listopadu 2016
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola Nová Paka
22. listopadu 2016
08:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Roudnice nad Labem, Špindlerova 690, příspěvková organizace
08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
09:00 – 12:30 Vzdělávací institut INTEGRA BRNO - gymnázium, základní škola a mateřská škola, s.r.o.
09:00 – 17:00 Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí E. Beneše 2353
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
17:00 – 18:30 Střední odborná škola sociální sv. Zdislavy
17:00 – 18:30 Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II.
23. listopadu 2016
07:00 – 16:00 Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4
08:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Roudnice nad Labem, Špindlerova 690, příspěvková organizace
08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
14:00 – 17:00 Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště
15:00 – 17:00 Střední hotelová škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.
16:30 – 18:00 Střední zdravotnická škola Praha 10
24. listopadu 2016
07:00 – 16:00 Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4
08:00 – 16:00 Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol. s r.o.
09:00 – 16:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322
10:00 – 16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace
10:00 – 17:00 Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace
25. listopadu 2016
08:00 – 16:00 Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141
08:00 – 16:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Havlíčkův Brod
08:00 – 17:00 Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
08:00 – 17:00 Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace
08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664
09:00 – 15:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
09:00 – 17:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
09:00 – 17:00 Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace
09:00 – 17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
10:00 – 16:00 Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22
10:00 – 17:00 Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.
13:00 – 17:00 Střední škola stavební - HORSTAV
14:00 – 18:00 Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola s.r.o.
14:00 – 18:00 Stojanovo gymnázium, Velehrad
14:30 – 17:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100
26. listopadu 2016
08:00 – 12:00 Střední škola zemědělská a ekologická a střední odborné učiliště chladící a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí
08:00 – 12:00 Stojanovo gymnázium, Velehrad
08:00 – 12:00 Střední škola stavební - HORSTAV
08:00 – 13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865
08:00 – 13:00 Průmyslová střední škola Letohrad
08:30 – 12:00 Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13
09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace
09:00 – 12:00 Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
09:00 – 12:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
09:00 – 12:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100
09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola stavební Pardubice
09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664
09:00 – 13:00 Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.
09:00 – 13:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace
09:00 – 14:00 Hotelová škola Hradec Králové
09:00 – 14:00 Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola s.r.o.
09:00 – 15:00 Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola
28. listopadu 2016
16:00 – 18:00 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s. r. o.
16:00 – 19:00 EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
29. listopadu 2016
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště
16:00 – 19:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8
17:00 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní
30. listopadu 2016
09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
14:00 – 17:00 Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
15:00 – 17:00 Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše Slaný
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
17:00 – 19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
1. prosince 2016
07:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.
08:00 – 15:30 Městská střední odborná škola, nám. Míru 6, Klobouky u Brna, příspěvková organizace
10:00 – 18:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:30 – 18:00 Gymnázium da Vinci
2. prosince 2016
08:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340
08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště zemědělské, Chvaletice, Žižkova 139
09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
09:00 – 15:00 Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská 1, příspěvková organizace
3. prosince 2016
08:00 – 12:00 Střední odborné učiliště zemědělské, Chvaletice, Žižkova 139
08:00 – 12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
09:00 – 11:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340
09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská 1, příspěvková organizace
09:00 – 12:00 EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.
09:00 – 12:00 Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
09:00 – 14:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
09:00 – 14:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
09:00 – 15:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.
09:00 – 15:00 Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola s.r.o.
5. prosince 2016
08:30 – 13:00 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organiazce
13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.
6. prosince 2016
08:00 – 16:00 Třinecká obchodní akademie, spol. s r.o.
08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
10:00 – 16:00 Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.
13:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
14:30 – 18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145
16:30 – 19:00 Střední průmyslová škola zeměměřická
7. prosince 2016
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace
08:00 – 17:00 Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s. r. o.
08:00 – 18:00 Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
09:00 – 17:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.
13:00 – 18:00 Střední škola obchodní, Praha 2, Belgická 29
14:00 – 16:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
14:00 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
15:30 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
16:30 – 18:00 Střední zdravotnická škola Praha 10
8. prosince 2016
07:30 – 17:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Lipová - lázně 458
08:00 – 17:00 Odborné učiliště, Křenovice 8
08:00 – 18:30 Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o.
08:30 – 16:00 Střední škola Sion High School, Hradec Králové (Střední pedagogická škola, střední sportovní škola a gymnázium)
09:00 – 16:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322
10:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské
12:30 – 17:00 Střední zdravotnická škola Evangelické akademie
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
14:00 – 18:00 Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola s.r.o.
14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
15:00 – 17:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
9. prosince 2016
08:00 – 12:00 Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra, Středokluky
08:00 – 17:00 Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
09:00 – 16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace
09:00 – 16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace
12:00 – 17:00 Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace
10. prosince 2016
08:00 – 12:00 Městská střední odborná škola, nám. Míru 6, Klobouky u Brna, příspěvková organizace
08:00 – 12:00 Střední škola technická a gastronomická Blansko, příspěvková organizace
08:00 – 13:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
09:00 – 14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace
09:00 – 14:00 Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace
10:00 – 14:30 Střední odborné učiliště gastronomie
12. prosince 2016
13:00 – 17:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
13. prosince 2016
09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
15:00 – 15:00 Gymnázium Přírodní škola
15:00 – 18:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934
15:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí E. Beneše 2353
14. prosince 2016
08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27
14:00 – 17:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
14:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.
15. prosince 2016
08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
08:30 – 16:00 Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace
09:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Polička, Čs. armády 485
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.
20. prosince 2016
08:00 – 15:00 Střední odborná škola služeb (cestovního ruchu) s.r.o.
4. ledna 2017
08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace
6. ledna 2017
08:00 – 14:30 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86
08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště zemědělské, Chvaletice, Žižkova 139
08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
09:00 – 12:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
09:00 – 16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace
09:00 – 16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace
14:00 – 18:00 Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská 1, příspěvková organizace
7. ledna 2017
09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská 1, příspěvková organizace
09:00 – 12:00 Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
09:00 – 13:00 Střední škola AGC a.s.
10:00 – 12:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
9. ledna 2017
08:00 – 13:00 Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola Nová Paka
16:00 – 17:00 Sportovní gymnázium Plzeň
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
10. ledna 2017
08:00 – 16:00 Třinecká obchodní akademie, spol. s r.o.
09:00 – 17:00 Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o.
09:00 – 18:00 Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s.
13:00 – 18:00 Střední škola obchodní, Praha 2, Belgická 29
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická
14:00 – 18:00 Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30
14:30 – 18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
15:00 – 18:00 Vzdělávací institut INTEGRA BRNO - gymnázium, základní škola a mateřská škola, s.r.o.
16:00 – 17:00 Sportovní gymnázium Plzeň
11. ledna 2017
08:00 – 13:00 Základní škola a Praktická škola, Kutná Hora
08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27
08:00 – 17:00 Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola
08:00 – 18:30 Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o.
09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov
12:00 – 18:00 Střední škola technická a gastronomická Blansko, příspěvková organizace
14:00 – 16:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
14:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.
14:00 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
15:00 – 18:00 EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.
15:30 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
17:00 – 19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
12. ledna 2017
08:00 – 18:00 Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
14:00 – 17:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
14:00 – 18:00 Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola s.r.o.
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
13. ledna 2017
09:00 – 12:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
12:00 – 16:30 Střední škola zemědělská a ekologická a střední odborné učiliště chladící a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí
13:00 – 17:00 Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G
13:00 – 17:00 Střední škola stavební - HORSTAV
14:30 – 17:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100
14. ledna 2017
08:00 – 12:00 Střední škola stavební - HORSTAV
08:00 – 12:00 Stojanovo gymnázium, Velehrad
08:00 – 12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
08:00 – 13:00 Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace
08:00 – 13:00 Průmyslová střední škola Letohrad
08:30 – 12:00 Střední škola Sion High School, Hradec Králové (Střední pedagogická škola, střední sportovní škola a gymnázium)
09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322
09:00 – 12:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100
09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola stavební Pardubice
09:00 – 14:00 Hotelová škola Hradec Králové
09:00 – 14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace
10:00 – 14:30 Střední odborné učiliště gastronomie
16. ledna 2017
13:00 – 17:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
14:00 – 17:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
16:00 – 18:00 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s. r. o.
17. ledna 2017
08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
09:00 – 17:00 Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
10:00 – 16:00 Střední odborná škola obchodní s.r.o.
10:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské
13:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
18. ledna 2017
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
09:00 – 17:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
16:00 – 19:00 EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
19. ledna 2017
09:00 – 17:00 Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
09:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Polička, Čs. armády 485
10:00 – 16:00 Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
10:00 – 17:00 Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1
10:00 – 18:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace
12:00 – 17:00 Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně
15:00 – 17:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
17:00 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní
20. ledna 2017
08:00 – 16:00 Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí
08:00 – 17:00 Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace
09:00 – 12:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
09:00 – 15:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
09:00 – 17:00 Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7
10:00 – 17:00 Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.
21. ledna 2017
08:00 – 13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865
08:30 – 12:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace
09:00 – 12:00 Střední zdravotnická škola Praha 10
09:00 – 13:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934
09:00 – 15:00 Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola s.r.o.
09:00 – 17:00 Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace
10:00 – 15:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
24. ledna 2017
08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
16:30 – 19:00 Střední průmyslová škola zeměměřická
25. ledna 2017
08:00 – 17:00 Soukromá střední odborná škola START
13:00 – 18:00 Střední škola obchodní, Praha 2, Belgická 29
14:00 – 17:00 Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace
14:00 – 17:00 Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště
17:00 – 18:30 Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II.
26. ledna 2017
17:00 – 18:30 Střední odborná škola sociální sv. Zdislavy
27. ledna 2017
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
09:00 – 12:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
28. ledna 2017
10:00 – 12:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
31. ledna 2017
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
1. února 2017
08:00 – 12:30 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
08:00 – 15:00 Střední odborná škola služeb (cestovního ruchu) s.r.o.
08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
15:00 – 17:00 Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše Slaný
15:00 – 17:00 Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace
15:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí E. Beneše 2353
15:30 – 18:00 Gymnázium da Vinci
3. února 2017
08:00 – 16:00 Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4
08:00 – 16:00 Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4
09:00 – 16:00 EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
4. února 2017
09:00 – 14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace
6. února 2017
08:30 – 16:00 Střední škola Sion High School, Hradec Králové (Střední pedagogická škola, střední sportovní škola a gymnázium)
7. února 2017
08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
14:00 – 18:00 Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
15:00 – 18:00 Vzdělávací institut INTEGRA BRNO - gymnázium, základní škola a mateřská škola, s.r.o.
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
8. února 2017
08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27
09:00 – 15:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
10:00 – 16:00 Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.
14:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.
15:00 – 17:00 Střední hotelová škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.
9. února 2017
09:00 – 17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
10:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské
10:00 – 18:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace
12:30 – 17:00 Střední zdravotnická škola Evangelické akademie
14:00 – 18:00 Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola s.r.o.
10. února 2017
08:00 – 17:00 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.
09:00 – 15:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
11. února 2017
09:00 – 13:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934
09:00 – 13:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace
10:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské
13. února 2017
08:00 – 18:30 Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o.
14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství
17:00 – 17:00 Gymnázium Přírodní škola
14. února 2017
08:00 – 18:00 Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
09:00 – 17:00 Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
13:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
14:00 – 17:00 Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, příspěvková organizace
15. února 2017
08:00 – 12:30 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
14:00 – 17:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky
16:00 – 19:00 EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
16. února 2017
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
17. února 2017
09:00 – 17:00 Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace
12:00 – 17:00 Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně
18. února 2017
08:00 – 12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
08:00 – 13:00 Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace
09:00 – 12:00 EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.
09:00 – 12:00 Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
20. února 2017
13:00 – 17:00 Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.
21. února 2017
12:00 – 14:00 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace
22. února 2017
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie
14:00 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
15:30 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola
24. února 2017
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
09:00 – 12:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice
25. února 2017
09:00 – 13:00 Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.
09:00 – 16:00 EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
1. března 2017
08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace
3. března 2017
13:00 – 17:00 Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G
7. března 2017
14:00 – 17:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
9. března 2017
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.
15. března 2017
14:30 – 17:00 Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s.
7. dubna 2017
10:00 – 15:00 Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22
5. května 2017
09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
14. června 2017
15:00 – 16:30 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice
23. listopadu 2017
09:00 – 17:00 Základní škola a Střední škola
14. prosince 2017
09:00 – 17:00 Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Termíny dnů otevřených dveří můžete vložit po registraci školy. Základní prezentace START je zdarma.

Naše katalogy škol

Školy Online
© 2002–2016, Školy Online.